Баня из блоков своими руками. Металлические двери.

Лазня являє собою прекрасне місце для лікування та відпочинку. Кожен з нас знає, що лазневі процедури позитивно впливають на людський організм.

 Если вы собираетесь приобрести входные двери, не дорогие и в то же время качественные, то посетите сайт : dver16.ru/catalog/vhodnye-dveri-kitaj , здесь огромный выбор металлических входных дверей оптом и в розницу, а так же у нас действует очень выгодная система скидок.


Сучасні парні - це далеко не завжди дерев'яний зруб, яким користувалися наші предки. Це може бути і капітальна, окремо стояча будівля, довговічності, комфорту і міцності якої пред'являються найвищі вимоги. Сьогодні лазню можна побудувати з дерева, цегли, газосилікатних, керамзитобетонних і комбінованих блоків.

Лазня з блоків своїми руками виглядає дуже добре. При бажанні її можна обробити дерев'яними матеріалами, і візуально вона нічим не буде відрізнятися від стандартної російської парної.

Як правильно побудувати таку лазню? Розберемося детальніше.

Характеристики та типи блоків

Використання будівельних блоків для зведення лазні має безліч плюсів, серед яких потрібно виділити наступне:

Велика кількість циклів відтавання і заморожування;
Міцність;
Стійкість до вологи;
Щільність;
Здатність витримувати температурні перепади;
Відсутність усадки.
Існує кілька типів блоків: цегляні, піноблоки, теплі блоки і т. д. Кожен тип відрізняють властиві йому характеристики, необхідність утеплення, метод установки і т. д.

Наприклад, при використанні керамзитних блоків кожні 2 ряди матеріалу необхідно армувати кладочної сіткою. Таке рішення запобіжить усадку лазні і не дасть стін тріскатися. Лазня з блоків своїми руками, виконана з піноблоків, відрізняється хорошими якостями.

Зазвичай з цього матеріалу зводять несучі стіни та перегородки. Укладання проводять на спеціальний клей або розчин цементу. Для лазні підійдуть будівельні піноблоки щільністю D700 і розміром 200x300x600. Цікаво, що один блок має малу вагу і невисоку вартістю Всі ці характеристики виводять піноблоки на перші позиції серед інших видів блоків.

Лазня з блоків своїми руками. Технологія будівництва

У процесі зведення парної з блоків важливо дотримуватися такі правила:

Через кожні два ряди укладається металева сітка. Матеріал запобігає розтріскування стін, надає додаткову міцність;
Всередині і зовні будівлі наноситься шар штукатурки. До облицювальних робіт можна приступати тільки після оштукатурювання. Обробку мийного відділення краще проводити керамічною плиткою. Фасад можна просто пофарбувати;
Для кімнат з підвищеною вологістю бажано організувати наявність хорошої паро - і гідроізоляції, а також зовнішнього утеплення.
Лазня з блоків своїми руками. Етапи робіт по будівництву

Розробка проекту, підбір матеріалів;
Створення фундаменту. Фундамент повинен бути якісним, витримувати навантаження від майбутньої лазні. Також обов'язково наявність вентиляційної системи;
Зведення будівлі з обраних блоків. Не забудьте так розпланувати установку печі, хід комунікацій, монтаж купелі;
Спорудження даху, оздоблювальні роботи, утеплення.

Похожие статьи:

  1. Навіси з полікарбонату для заміських будинків.
  2. Баня - основні моменти, які потрібно знати
  3. Однокамерные и двукамерные стеклопакеты