Безшовні натяжні стелі

Як багатьом відомо, для монтування натяжних стель необхідно використовувати обігрівальне обладнання. Це у випадку з натяжними стелями зі швами. Але, на будівельному ринку з'явилися стельові, безшовні полотна. Вони використовуються для обробки як житлових, так і офісних приміщень.

В наше время для создания комфортной и уютной обстановки в доме необходимы правильно подобранные осветительные приборы. Поэтому выбрать подходящие и купить светильники или люстру всегда можно в интернет-магазине 3lights.ru, где представлены различные виды и модели светильников удивительной красоты и дизайна.


Крім того, дуже вигідно використовувати такі полотна для облаштування стель у великих приміщеннях, такі як, концертні або спортивні зали, якщо натяжні стелі ціна яких вигідна, вибирати для всього будинку, то можна дотримати один і той же стиль.

Виготовлення безшовних полотен
Основним матеріалом, який використовується для виготовлення цілісних, натяжних стель є поліестер. Він має кращі якості, ніж горезвісний ПВХ (полівінілхлорид). Міцність поліестеру міцніше в 20 разів, що обумовлено складним трикотажним плетінням. Сюди слід додати і поліуретанове просочення. Еластичність даного полотна може зберігатися навіть в неопалюваних приміщеннях, де температура може опускатися нижче нуля, наприклад, на дачі.

Види безшовних полотен

Виробники пропонують покупцям різні види натяжних стель. Від стандартних кольорів, до індивідуальних із застосуванням розмальовок. На полотно можна нанести абсолютно будь-який малюнок з каталогу або ж можна надати свій оригінал. Існують два методи нанесення малюнка, ручний і машинний. Перший метод обійдеться дорожче, але і якість тут буде вище.

Покупцю надається широкий асортимент колірних відтінків, більше сорока. Так що, кожному буде з чого вибирати.

Можна виділити три види тканин натяжних стель, але, і це далеко не межа.
Таким чином, малюнок можна наносити на:

глянсове,
сатинове
або матове полотно.

Монтаж натяжних стель

 Дякуючи полотну, яке виготовляється на тканевій основі, можна обходитися без застосування нагрівальних приладів. Цей факт є істотним плюсом. По-перше, відпадає ризик виникнення аварійних ситуацій в процесі монтажу, а по-друге, що виробляється тепло не буде погано позначатися на цілісності предметів інтер'єру приміщення.

Важливо знати! Гарантійний термін безшовних полотен досягає десять років, що характеризує якості даного матеріалу. Доглядати за натяжними стелями не потрібно, так як вони не провисають і не втрачають колір.

Похожие статьи:

  1. Як можна оформити стелю
  2. Звукоізоляція стелі
  3. Розробка логотипу
  4. Як вибрати змішувач
  5. Мобільні будиночки