Будівництво Бань з арболітових блоків

Будівництво будинків з арболіту

Дом с садомСобівартість будівництва лазні з арболіту порівнянна з вартістю зрубу.Але значною перевагою арболита є відсутність додаткового догляду за матеріалом стін, періодична конопатка, просочування і проблеми з усадкою брусового або дерев'яного зрубу.

Арболит - будівельний матеріал з багатим минулим, свою історію веде з 60-х років минулого століття, за цей час з нього побудовано тисячі будинків по всій Росії які зберігають тепло в тисячах сімей.За три роки з нашого арболита побудовані десятки будинків, якість продукції контролюється на кожному етапі: від контролю вихідної сировини до відвантаження матеріалів споживачеві.Планується будівництво котеджного селища з арболітових блоків силами компанії в 130 км від Москви, 55 км від м.Калуги, землі для ІЖС, газ, електрика по кордону. Цілорічний під'їзд, асфальтова дорога, розвинена інфраструктура, магазини, школа, дитячий сад, цілорічний басейн в крокової доступності.Можемо запропонувати для покупати безліч проектів будинків з арболітових блоків і різні за площею ділянки для будівництва.

Гаряча пропозиція, вибираючи нашу компанію як постачальника арболита, ми можемо запропонувати Вам побудувати будинок Нашою компанією, при цьому Ви можете отримати знижку на Арболит!

 

Вагомими плюсами у виборі матеріалу для будівництва будинку можуть бути: низька теплопровідність і негорючість арболітових блоків, а також простота і легкість в зведенні стін.

 

Ви хочете побудувати будинок з арболітових блоків але не можете знайти кваліфікованих будівельників? Телефонуйте, наша компанія побудує Вам будинок за Вашим проектом, або розробить проект будинку по вашим побажанням.

Отримати кваліфіковану консультацію з будівництва з арболіту Ви можете зателефонувавши за номером: (9 Володимир Олександрович

Источник: www.arbol.su

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з керамзитного Блоків
  2. Будівництво Лазні з Газобетонних Блоків
  3. Будівництво Лазні з піноблоків