Будівництво Лазні з газосилікатних блоків

Баня з газобетонних блоків своїми руками: переваги та недоліки

Газосиликатный блокОсновна проблема будівництва в регіонах, де відсутня будівельний ліс, - це підбір матеріалу для того, щоб побудувати лазню.Можуть використовуватися пінобетонні, шлакобетонні і керамзитобетонні блоки.Розглянемо, як будується лазня з газобетонних блоків своїми руками.За великим рахунком технологія будівництва мало відрізняється від будівель з інших блоків, але є деякі визначальні тонкощі, які притаманні лише даному виду блоків.

 Качественные ковровые покрытия ТМ "Карат" Вы можете приобрести на сайте https://kiev-karatcarpet.com по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Газосилікатний блок-склад і його характеристики

Газобетонний блок і пінобетонний блок - не одне і те ж.Ніздрюватий бетон, який є основою газобетонних блоків, твердне в автоклаві, і виробництво таких блоків можливо тільки в заводських умовах. Стропила на стене из блоковЩоб виготовити блок, використовують суміш з вапна, гіпсу, води, алюмінієвого порошку і цементу.Щоб надати блокам спеціальні якості, можуть вводитися будь-які добавки.Процес твердіння відбувається при температурі, що дорівнює +180 градусам, і тиску, що становить 14 Бар.Усадка блоків може складати 0, 3 мм по кожному метру. Повітряні пори рівномірно розміщуються по всьому об'єму блоку.Матеріали суміші обумовлюють зовнішній вигляд блоків (див. фото).

   
 • Газосилікатні блоки, щільність яких 0, 3-0, 5 т на 1 куб.м, можна використовувати тільки для теплоізоляції.
 •  
 • Щільність блоків в інтервалі 0, 5-0, 9 тонн на 1 куб.м дає можливість використовувати блоки і для теплоізоляції, і для будівлі стін.
 •  
 • Для блоків, що мають щільність в діапазоні 1, 0-1, 2 т на 1 куб.м, немає обмежень у зведенні будь-яких конструкцій.
 •  

Найчастіше приватні забудовники вибирають блоки марки D500, тому що вона вже дозволяє використовувати блок в несучих стінах і її вартість значно нижче, ніж марка D1000 або D1200. Найчастіше приватні забудовники вибирають блоки марки D500, тому що вона вже дозволяє використовувати блок в несучих стінах і її вартість значно нижче, ніж марка D1000 або D1200.

Источник: hotbanya.ru

Возможно, вам понравится:

ШВИДКЕ Будівництво будинку з
ШВИДКЕ Будівництво будинку з

Похожие статьи:

 1. Будівництво Лазні каркасна технологія
 2. Будівництво Лазні з керамзитного Блоків
 3. Будівництво Бань з арболітових блоків
 4. Будівництво Лазні з Газобетонних Блоків
 5. Будівництво Лазні з піноблоків