Чим покрити паркетна підлога: віск, масло і витратні лаки для паркету

Паркет користується великою популярністю завдяки тому, що є натуральним, екологічно чистим і теплим покриттям для підлоги. Однак він потребує нанесенні спеціальних восків, масел або лаків, які не тільки захистять його від пошкоджень, а й додадуть додаткові декоративні властивості. Сьогодні на ринку присутня безліч захисних засобів, які продовжать життя паркету, зберігши його привабливий вигляд і попередять появу пошкоджень.

Необходимо реставрировать паркет, обращайтесь за помощью к специалистам в Киеве.

Віск і масло для паркету

Самим екологічним покриттям для дерева вважається масло .Але якщо віддавати перевагу таким критерієм, як екологічність, то ми можемо покрити паркет воском або просочити маслом.Масло захищає паркет, просочуючи шари деревини. Дерево, продовжуючи «дихати» і будучи захищеним він вологи, бактерій, грибків, прослужить довго.

Масло виготовляють на основі натуральних компонентів. Тому це засіб абсолютно нешкідливо. Ні при його нанесенні, ні в процесі експлуатації не загрожують жодні шкідливі речовини.

Ще одна незаперечна перевага масла - здатність розкрити багатство структури деревини і надати квітам глибину. Коли під ногами підлогу, оброблений олією, створюється враження, ніби ступні торкаються живої і теплої деревини.

Рецептура воску буває різною. Але в його основі лежать натуральні компоненти, тому засіб екологічно, не принесе шкоди здоров'ю. Віск створює на поверхні паркету специфічну захисну плівку, проте пори деревини залишаються відкритими, тому вона може «дихати».

Таке натуральне покриття ефективно захистить підлогу від вологи, частинок бруду і пилу, але не впорається з абразивним і механічним впливом. Зате локальні пошкодження на паркетній підлозі, покритому воском, легко реставрувати без шліфування, циклювання, шпаклівки.

Витратні лаки для паркету

Наша компанія готова запропонувати різні види лаків, серед яких є кошти на водній основі, з масляною смоли штучного походження, поліуретану і з кислотним затверджувачем. Але якщо клієнт бажає, щоб поверхня була покрита захисною плівкою, тоді наша компанія радить вибрати лак для паркету .

Вододисперсійний лак швидко висихає і практично не має запаху при нанесенні, однак деревину деяких порід не можна їм обробляти через наявність води в складі. Засіб, яке виробляють з алкидной смоли, має специфічний запах, який не вивітрюється тижнями. Зате такий лак підкреслює фактуру деревини і здатний змінити її колір.

Поліуретанові кошти вважається дуже стійкими і міцними. Вони здатні додати паркету яскравість і насиченість відтінків. Але такі лаки мають різкими запахами, а в їх складі є велика кількість розчинника.

Лак з кислотним затверджувачем називають самим невибагливим в процесі нанесення, а також він відрізняється великою міцністю. Також такий засіб надає паркету природний глянець і відродить жвавість кольору старого витертого статі.

Найчастіше для житлових приміщень вибирають лаки на водній основі через відсутність різкого запаху. Однак паркет після їх нанесення можна мити не раніше, ніж через 10 днів: за цей термін кошти набирають міцність.

Похожие статьи:

  1. ​Що необхідно знати для виготовлення альтанки для дачі?
  2. Бани из оцилиндрованного бревна: скажите НЕТ возгоранию!
  3. ​Кому довірити підготовку проектної документації?
  4. Однокамерные и двукамерные стеклопакеты