Декорування - спосіб змінити вигляд квартири

Бажання якось змінити навколишнє оточення, додати в нього щось яскраве й нове притаманне кожній людині. Це стосується не тільки способу життя, звичок, оточення, але й в першу чергу виду свого житла.

Очень важными элементами не только по выполняемым функциям, но и как дополнение к декору квартиры являются розетки и выключатели bticino, которые благодаря своему высокому качеству, функциональности, прекрасному дизайну по праву завоевали рынок электротехники.


Адже так хочеться приходити додому, де панують улаштованість, тепло і затишок. Що ж можна змінити в дизайні квартири при цьому не вкладаючи багато грошей і не затіваючи нового ремонту?

Декор стін

Це те, що внесе різноманітність у ваш побут і «освіжить» кімнату. Якщо приміщення дозволяє, то недорогі теплиці можна поставити ближче до вікна і вирощувати рослини, що значно освіжить інтер'єр. Існує величезна кількість варіантів декору. Це можуть бути дзеркала різної форми і розміру, панно, картини, фотографії, наклейки на стіну і багато іншого.

Почнемо з кухні

Оскільки основне призначення предметів кухні - це функціональність, то дошка для нагадувань якраз те, що потрібно. На ній можна не тільки залишати послання своїм близьким, записувати рецепти і список продуктів, які необхідно купити, але і розміщувати фотографії, створювати цікаві колажі, проявивши при цьому свою фантазію.

Дитяча кімната

У людини входячої до дитячої кімнати не повинно виникати сумніву, що це дитяча. Яскрава, барвиста, світла, весела і позитивна. Саме такі почуття викликають наклейки для стін, на яких зображені милі і забавні звірятка, герої улюблених мультфільмів та казкові персонажі.

Типи декорування стін

Крім того, перевага наклейок для стін полягає в тому, що прикрасити ними кімнату може сама дитина. Адже для цього не потрібно свердлити дірку в стіні, досить просто приклеїти картинку, яка має самоклеючу основу. А в разі якщо картинка набридла, то зняти або переклеїти її в інше місце без жодних зусиль і шкоди для шпалер.

Спальня, це місце, де проводять час дві людини: чоловік і жінка -  і все що знаходиться в ній повинно стосуватися цих двох половинок, інь і янь. Один з варіантів, як прикрасити спальню, це створити колаж з фотографій, наприклад, у вигляді серця або квітки. Також можна зробити родове древо, використавши при цьому фотографії вас і ваших дітей в різні життєві моменти.

Красивим і гармонійним доповненням буде пара світильників, розташованих над ліжком. Витончені та елегантні, що випромінюють м'яке і приглушене світло, вони будуть створювати атмосферу затишку, тепла та інтиму. Тільки будьте обережні з вибором форм джерела світла. Не віддавайте перевагу абстракції химерних форм і яскравих кольорів, які своїм виглядом можуть зіпсувати всю романтику вашої спальні.

Похожие статьи:

  1. Оформлення дизайну для невеликої квартири.
  2. Де замовити якісний ремонт квартири?
  3. Фарбування стін в інший колір
  4. Вибір однокімнатної квартири
  5. Як розширити простір в невеликій квартирі