​Дизайнерська керамогранітна плитка в інтерєрі

Давно минули ті часи, коли плитка у ванній кімнаті мала виключно практичне призначення - захищати стіни від впливу підвищеної вологості. Сьогодні дизайнери і виробники керамічної плитки пропонують зробити її головним декоративним елементом і домінантою в стильовому рішенні ванної кімнати.

Щоб зорієнтуватися в морі варіантів і моделей керамогранитной плитки, слід ознайомиться з останніми модними тенденціями в цій галузі.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Керамограніт зі стразами. Ефектні блискучі прикраси давно увійшли в моду в одязі, а тепер стали невід'ємною частиною вишуканого інтер'єру. Найбільш передові виробники плитки пропонують прикрасити ванну кімнату плиткою з кристалами Сваровські. Їх межі будуть створювати незабутній світловий ефект, переливаючись всіма кольорами веселки.

Класичний стиль завжди в моді. Шляхетний і елегантний стиль ванної кімнати підкреслить керамограніт від італійських виробників, колекції яких відрізняються стриманими пастельними тонами і благородної матовою поверхнею.

Нудні прямокутні та квадратні плитки тепер в минулому! Динамічне життя вимагає динамічного інтер'єру. Вічний рух - перетікання однієї хвилі в іншу - символізує плитка з вигнутими краями. Незвичайний і дуже модний сьогодні стиль - тільки для дуже сміливих людей.

Часом різноманітність декоративної керамічної плитки збиває з пантелику і стає складно вибрати ідеальний варіант з вже наявних на ринку. Для людей з фантазією - керамограніт з нанесенням малюнка за бажанням замовника. На основі обраної фотографії або орнаменту виготовляється матриця, а потім за допомогою ультрафіолетового випалу малюнок закріплюється на плитці.

Ще більш вишуканим і оригінальним рішенням для створення неповторного інтер'єру є керамічна плитка з ручним розписом. Завдяки такій техніці у ванній кімнаті може влаштуватися справжній витвір мистецтва. І вже другого такого інтер'єру точно не зустріти.

Оригінальне дизайнерське рішення - керамічна плитка з підсвічуванням. Її секрет полягає в крихітних частинках сріблястого кольору. В результаті плитка немов світиться в темряві.

Звичайно, все це дизайнерські й дуже дорогі рішення. Для менш вимогливих покупців є китайський керамограніт, ціна на який не стане непосильним тягарем для сімейного бюджету. А експлуатаційні властивості гарантовано не розчарують власника.

Похожие статьи:

  1. Дизайнерські радіатори опалення
  2. Вибираємо дитячий майданчик по віковій групі
  3. ​Дизайнерские радиаторы
  4. Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  5. ​Электрический обогреватель - какой выбрать?