Фарбування стін в інший колір

Фарбування стін - ще один простий спосіб оформлення стін. Це також найдешевший варіант. Здавалося, чого складного в фарбуванні стін - нічого, головне, враховувати техніку при нанесенні, запастися терпінням, щоб виконати всю роботу акуратно.

На сегодняшний день настоящим прорывом в сувенирной промышленности считаются качественные двухслойные футболки для сублимации купить по выгодной цене которые, лучше в интернете и нанести на нее изображение печатным способом, подчеркнув тем самым свою индивидуальность и креативность.

Чим запастися в будівельному магазині?

Головна роль відводиться валику. Хороший валик - це дорогий валик - факт, і на стіні бульбашки не залишить і фарбуватиме рівненько.

Пензлик потрібний буде для того, щоб наносити фарбу на поверхню стіни у важкодоступних місцях для валика, тобто вимикачі, розетки, кути варто фарбувати пензлем бажано таким з якого волосинки не стирчали б в різні боки.

Волосинки, до слова сказати, повинні бути або нейлоновими, або натуральними, третього - не дано! Беріть пензель з нейлоновим ворсом, якщо фарбу припускаєте брати на водній основі. А натуральний, якщо в основі фарби будуть присутні розчинники. Якщо послухаєте поради, рівний шар забезпечений.

Фарба вибирається бажаного кольору відповідно до дизайну. Для стелі - водоемульсійна добре підійде, для стін - акрилова - ідеальний вибір. Масляна фарба використовується для санвузлів і ванних кімнат зараз, звичайно, рідко, але все ж, може, комусь і стане в нагоді. До речі, акрилова фарба підходить для всіх поверхонь і стелі та стін, вона універсальна.

Не забудьте малярський скотч білого кольору для плінтусів і вимикачів, а то після фарбування, як не старайся все навколо буде у фарбі, адже її потім відмивати складно.

Шпаклівка, або фінішна, або звичайна гіпсова, вибір залежить від того, яка поверхня стін. Природно, шпатель середнього розміру, грунтівка й наждачний папір для шліфування.

Етапи та техніка виконання малярних робіт

Очищаємо стіни стелі, загалом те, що фарбувати зібралися від усього, навіть пилу.

Вирівнюємо нерівності, використовуючи шпаклівку й шпатель, якщо вони є, після висихання шліфуємо.

Грунтуємо, очікуємо повного висихання стін.

Фарбуємо, спочатку кути, місце переходу стіни й стелі пензлем, решту поверхні офарблюємо за допомогою валика.

Чекаємо повного висихання першого шару й робимо завершальний другий.

Техніка нанесення фарби на стіни для рівного кольору без переходів і смуг передбачає рух валика не в хаотичному порядку, а в акуратних точних рухах буквою англійського алфавіту «W».

Похожие статьи:

  1. Застосування скла в будівництві
  2. ​Правила офісного дизайну
  3. Які бувають спальники