Фасадний декор з пінополістиролу: чи варто довіряти

У прагненні створити вишуканий фасад для свого будинку багато власників нерухомості вдаються до використання декоративних елементів. Найбільш популярною продукцією є вироби з пінополіуретану і пінополістиролу. Особливо привабливою виглядає ліпнина на основі пінополістиролу, що відрізняється доступною ціною. Однак багато прекрасно знають, що цей матеріал досить крихкий, відмінно вбирає вологу і руйнується під впливом сонячного ультрафіолету. Тим часом фасадний декор з пінополістиролу випускають протягом багатьох років, в тому числі і в нашій країні. Продукція користується стійким попитом і не тільки завдяки доступній ціні. Споживачі по достоїнству оцінили практичні властивості ліпнини від провідних вітчизняних виробників.

Вы можете здесь найти большой выбор раскрасок для детей.

Як захистити пінополістирол

Проводиться чимало сортів пінополістиролу, які відрізняються своїми технічними характеристиками. Виготовляється фасадна ліпнина з ПСБ-25 зі збільшеною щільністю. Цей матеріал менше вбирає вологу і відрізняється хорошою міцністю, але все одно потребує захисту. Популярна технологія з нанесенням акрилового шару, але у виробів є маса недоліків, наприклад, вони погано переносять температурні коливання. З цієї причини в компанії ліпнина виготовляється з пінополістиролу з захисним шаром з полімер.

Товщини полімербетона в 6 мм достатньо для додання виробу необхідної жорсткості і міцності. Скоринка захищає від перепадів температури і вологи, появи тріщин і відколів. Сприяє цьому подвійне армування - сіткою з склотканини і мікрофіброю. Таке конструктивне рішення дозволило продовжити термін експлуатації декору до декількох десятиліть.

Якісний захист - основа довіри до ліпнині

За своїм практичним властивостям вироби з полімер перевершують ліпнину з гіпсу і звичайного пінополістиролу, легко конкурують з пінополіуретаном. Продумана конструкція захисного шару, невелика вага, тривалий термін експлуатації - найважливіші переваги виробів. Фахівці компанії подбали про просте і ефективне монтажі, надійної фіксації габаритних елементів на фасаді. В результаті довіру до цього матеріалу зростає, тим більше що у потенційних клієнтів вже сьогодні є можливість переконатися, що правильно встановлена ліпнина на протязі 6-7 років служить прикрасою розкішних особняків.

Похожие статьи:

  1. Дачный домик из профилированного бруса
  2. Баня - основні моменти, які потрібно знати
  3. Соціальні мережі та пошук роботи в Інтернеті