Гідроізоляція фундаменту

Опади, водяні пари й волога, так чи інакше, роблять негативний вплив на всі частини будівлі, в тому числі, й на фундамент. Оскільки це основна несуча частина будь-якої споруди, то забезпечити її надійний захист - завдання №1 у процесі будівництва. Гідроізоляція фундаменту дозволить мінімізувати деструктивні процеси, що забезпечить збереження і тривалу експлуатацію споруди.

На сегодняшний день одним из наиболее надежных кровельных покрытий является фальцевая кровля, которая производится из листовой или рулонной оцинкованной стали. Чтобы произвести качественный монтаж фальцевой кровли в Рязани , необходимо привлечь высококвалифицированных специалистов, которые быстро и недорого покроют крышу любой сложности доступным и долговечным материалом.

Що таке горизонтальна гідроізоляція?

Бетон, з якого складається фундамент, активно вбирає вологу. Саме тому, щоб захистити стіни від проникнення вологи, необхідна горизонтальна гідроізоляція - кілька шарів з рулонного бітумного гідроізоляційного матеріалу, які укладають безпосередньо на фундамент.

При виконанні цього виду будівельних робіт, необхідно брати до уваги такі чинники:

Геологічні та гідрологічні умови (відсутність або наявність ґрунтових вод).

Глибина закладення фундаменту.

Інтенсивність атмосферних опадів в даній місцевості.

Наявність водопровідних і каналізаційних комунікацій, їх щільність.

Будівництво великих за площею об'єктів.

Здійснюватися виконання гідроізоляції може декількома способами. Наприклад, за допомогою рулонних матеріалів по підготовленій підставі ще до початку зведення стін. Також існує гідроізоляція просочувальним та ін'єкційним способом, яка виконується й при будівництві, й після його закінчення.

Види гідроізоляції фундаменту

По виду нанесення гідроізоляції розрізняють:

Обмазочна: для цього виду використовується водонепроникне покриття товщиною до 3мм, яке виробляється з бітумних, бітумно-полімерних емульсій, полімерних і полімерцементних розчинів. Підходить для захисту бетонних, залізобетонних і цегляних конструкцій.

Обклеєчна: виконується за допомогою водонепроникних мембран товщиною до 5мм, а також самоклеючих плівок. Застосовується для тих же поверхонь, що й обмазочна гідроізоляція. Цей вид гідроізоляції відрізняється своєю стійкістю до тріщин.

Ін'єкційна: полягає в насиченні пористого бетону через спеціальні отвори завглибшки до півметра. При контакті з вологою розчин, що вводиться в отвір, набухає, тим самим перешкоджає подальшому її проникненню.

Кожен вид горизонтальної гідроізоляції досить ефективний, проте якщо ви бажаєте забезпечити максимум захисту, слід приділити увагу й вертикальній гідроізоляції.

Похожие статьи:

  1. Шпалери в дитячу кімнату
  2. Звукоізоляція стелі
  3. Утеплення скатного даху.
  4. Слесарные инструменты