Как выбрать детскую мебель и кроватки для новорожденных

Дитяча кімната - це дуже специфічне місце в усьому домі. Взяти хоча б той момент, що в кімнаті дитина може спати, гратися, вчитися, майструвати, їсти, займатися фізичними вправами, словом, займатися найрізноманітнішою діяльністю. А якщо додати до цього, що основний житель безперервно зростає, то це додає в життя батьків нових гострих відчуттів.

С самого рождения ребенок должен иметь не только уютную и оригинальную комнату, но и главное - комфортную и удобную кроватку. Сегодня детские кроватки для новорожденных выполняются из экологически чистых натуральных материалов, очень просторные, практичные и функциональные, в которых малыш во время сна будет чувствовать себя уютно и безопасно.

У деякі роки свого життя людина може за півроку (або навіть три-чотири місяці) вирости відразу на 8 - 10 см, що моментально стає дуже помітним: нижні ящики шаф вже незручні для користування, ліжко скоро стане короткуватим, коліна б'ються об стільницю письмового столу , а ось стільчик в гральній зоні вже занизький. У такому випадку варто визнати, що батьки зробили кілька помилок у виборі меблів для дитячої.

Перше, на що варто звернути увагу, це чистота меблів. Дитячі меблі з дерева краще, ніж з яскравого пластика, бо навряд чи виявиться екологічно забрудненими. Підбирати краще меблі у яких регулюється висота (зараз є й столи, й стільці з коригуючою висотою ніжок).

Якщо йдеться про шафки для іграшок, то тут підійде відкрита етажерка з окремих, що регулюються у висоту блоків. Це буде зручно й для розміщення іграшок різних розмірів, й для підлаштування під зростаючого малюка.

Добре, коли меблі в дитячій кімнаті поєднують кілька функцій: це дає дитині більше простору для ігор, не завантажуючи при цьому решту квартири його речами. Так ліжко дитяче масив з скриньками добре підійде, щоб зберігати там постільну білизну, а значить на одну шафу в цій кімнаті буде менше.

Звичайно, не варто забувати про якість і травмобезпеку: дитина часто буде падати й налітати на кути через розвиваючу моторику, а значить треба забезпечити йому безпеку розвитку. Кращим рішенням цієї проблеми буде італійські дитячі меблі.

Похожие статьи:

  1. Як вибрати ділянку під будівництво власного будинку
  2. ​Как выбрать лучшего букмекера онлайн?
  3. Как выбрать электродвигатель для промышленного применения
  4. Как выбрать лучшую детскую кровать
  5. Як правильно вибрати квартиру в новобудові