Камінні топки

На сьогоднішній день існує велика кількість облицювань для каміна. Але вибирати необхідно виходячи від того, якими будуть камінні топки. Вони часто бувають вбудованими, саме тому підібрати підходящу внутрішню частину можна безпосередньо перед купівлею.

На сегодняшний день почти в каждом доме или квартире есть газовая колонка или котел, поэтому обслуживание и Ремонт газовых колонок Харьков лучше всего доверить профессионалам, во избежение осложнений неисправностей прибора и огромного риска для жизни людей, живущих в доме.

Топки для камінів можуть бути різними не тільки за дизайном, але й за матеріалом виготовлення, саме тому не рідко у покупців виникає логічне запитання, «який варіант вибрати?».

Розрізняються топки для камінів за матеріалом виготовлення й за особливостями конструкції.Почнемо з особливостей конструкції. 

Вони можуть бути закритого та відкритого типу. Є і ще один варіант топок, які з'явилися останнім часом на вітчизняному ринку - це гільйотини.

Відкритий варіант топок має такі переваги: відчуття природного вогню, тепле повітря в безпосередній близькості від каміна, гарний зовнішній вигляд. Але є й досить істотний мінус, який зупиняє багатьох покупців - це велика імовірність виникнення пожежі. Так як полум'я буде відкритим, то і ймовірність пожежі набагато вище, ніж у закритого типу.

Однак це не означає, що необхідно відмовитися від відкритого типу. Потрібно просто убезпечити себе, тому не класти поруч з відкритим каміном килими та інші предмети, які можуть спалахнути.

Є й ще один недолік - невелика тепловіддача. Вся справа в тому, що велика кількість тепла розходиться по кімнаті, в якій знаходиться камін, а в труби потрапляє невелика кількість. Тому, якщо у вас великий будинок, а камін служить для обігріву всіх приміщень, то використовуйте закритий тип. 

Моделі закритого типу зазвичай закриваються вогнестійким склом, яке не дає іскрам і теплу виходити назовні. На відміну від відкритого типу такі каміни дуже добре тримають тепло. Такий варіант каміна підійде для великих будинків, так як тепловтрати мінімальні.
Якщо говорити про такий тип, як гільйотина, то необхідно відзначити, що це різновид закритих топок для каміна. Різниця полягає лише в тому, що дверцята каміна будуть відкриватися не як зазвичай, а засуватися вгору. Можна сказати, що даний тип об'єднує в собі переваги й недоліки двох інших типів

Таким чином, перед тим, як вибрати камінні топки, необхідно зважити всі плюси й мінуси. Не забувайте про те, що необхідно звернути увагу й на матеріал виготовлення. На сьогоднішній момент дуже популярний чавун і сталь.

Похожие статьи:

  1. Кухня - люкс
  2. Гаражні ворота
  3. Мотоблоки
  4. Будинки з колод
  5. Мобільні будиночки