Каркасні будинки - це сучасне й надійне житло.

Каркасний будинок виглядає завжди, наче він зовсім недавно зійшов із казкових сторінок. Ця легко збудована конструкція є основним видом каркасного будівництва.

На території зарубіжних країн щорічно зводиться більше 2 мільйонів житлових будов. Мрієте жити зі зручностями й комфортом, побудуйте приватний будинок, котедж та інші будівлі, призначені, як для тимчасового, так і для постійного проживання.

У багатьох екзотичних країнах каркасні технології відомі вже досить довгий час. Одно й багатоповерхові будівлі зводяться там постійно, так само, як і набагато раніше.

На сегодняшний день каркасное строительство домов особенно широкое применение получило в дачном строительстве. Так как каркасные дома - это оперативно, экологично, надежно, выгодно и современно.

Технологія

Каркасний будинок побудувати легко. Його в будь-який час можна звести, запросивши майстрів зі спеціалізованого агентства або за допомогою сім'ї, рідних та друзів, звичайно ж, якщо тільки чоловікам добре знайомий робочий процес. Зводиться ж будова за лічені місяці.

Настала весна. Не відкладайте будівництво надовго. Зауважте, що тільки тоді ви встигнете увійти в житлове приміщення, коли негайно приступите до роботи.

Збирати споруду краще поетапно, зводячи одну частину за одною. Цей метод будівельники досить часто називають «сандвіч».

Перш за все, звичайно ж, купуються якісні, сучасні матеріали та інструменти. Потім встановлюється каркас, що складається з горизонтальної обв'язки та панелей.

На початку 21 століття кращим матеріалом для будівництва вважається натуральний, дерев'яний брус. У панелях є всі необхідні отвори, призначені для дверей та вікон. Додатково під час роботи замовникам вже не доведеться щось випилювати й підганяти за розмірами.

Компанія пропонує виконати будівництво будинку під ключ. Під час робочого процесу майстри використовують тільки новітню технологію.

Деталі інтер'єру

При створенні дизайн - проекту передбачається все - аж до найдрібніших деталей. Враховується чітке розташування каркасних стійок та зв'язок поперечок, в розрахунку на міцність.

Дерев'яні елементи проходять попередню обробку, сушку й протипожежне просочення. Із зовнішнього боку, зведені з натуральних, якісних, будівельних матеріалів, каркасні будинки захищені вітрозахисною, міцною плівкою.

Похожие статьи:

  1. Бежеві відтінки в сучасному дизайні
  2. Ідеї мінімалізму в сучасному дизайні
  3. Гратчастий настил ​в сучасному будівництві.
  4. Як розширити простір в невеликій квартирі