​Комплексне рішення для будівництва сучасного заміського будинку

Ні для кого не секрет, що при будівництві власного заміського будинку відповідальність лягає на плечі того, хто приймає рішення. Навіть простий вибір матеріалу тягне за собою масу питань - які можливі труднощі, як матеріал себе поведе, як можна і як не можна його обробляти, як в повній мірі скористатися його перевагами.

Вы можете приобрести профессиональный насос по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Саме тому компанія Bonolit Group розробила комплексний підхід, що включає в себе не тільки широку асортиментну лінійку газобетонних блоків і супутніх інструментів, але і послуги висококваліфікованих технічних фахівців, які будуть консультувати щодо всіх тонкощів роботи з продукцією Bonolit.

Bonolit Group - один з провідних брендів на ринку будівельних матеріалів, що виробляє воістину унікальний пористий бетон автоклавного твердіння. Сьогодні ми пропонуємо клієнту комплексну систему домобудівництва «Формула тепла», яка дозволяє зводити конструкції з однорідних матеріалів і скоротити терміни будівництва. Система включає в себе такі флагманські продукти, як: газобетонні блоки Bonolit 40, П-Блоки, поліуретановий клей Bonolit «Формула тепла», армовані газобетонні перемички Poritep.

Bonolit 40

Bonolit 40 - це стінові блоки щільністю D400 і D500 товщиною 400 мм, які рекомендовані для використання при зведенні зовнішніх і внутрішніх несучих стін висотою до 4-х поверхів без додаткового утеплення. Продукт розроблений спеціально для приватного житлового будівництва.

Блоки виробляються на високоточному європейському обладнанні Wehrhahn і HESS. Всі виробничі процеси повністю автоматизовані, що гарантує високу якість продукції.

Технологія будівництва з Bonolit 40 має ряд незаперечних переваг:

Bonolit 40 простий в роботі. Обробляється ручним інструментом простіше, ніж дерево - ручна ножівка та штроборез забезпечують будмайданчик добірними блоками, пазами для армування і іншими зручностями, для отримання яких в інших матеріалах потрібен електроінструмент або ціла лінійка разноразмерних продуктів. При легкості роботи з Bonolit 40 можливість допустити шлюб, зводиться до нуля.

Точність геометричних розмірів і використання новинки від Bonolit - поліуретанового клею «Формула Тепла» дозволяє робити в кладці з Bonolit 40 тонкі шви товщиною менше 1 мм. Кладка на поліуретановий клей виходить приблизно в 6 разів менше, ніж витрата стандартного розчину. Одношарова стіна з Bonolit 40 дешевше всіх інших типів стін з порівнянними експлуатаційними властивостями. Стіни з Bonolit 40 не зажадають ні поточного, ні капітального ремонту протягом усього терміну служби будинку!

Поліуретановий клей Bonolit «Формула тепла»

Поліуретановий клей «Формула Тепла» призначений для зведення зовнішніх, внутрішніх стін і перегородок з використанням блоків Bonolit, і є чудовою альтернативою традиційним тонкошаровим цементним кладочним розчинів.

За допомогою даного клею вдається значно знизити трудомісткість робіт. Крім того, клей володіє такими перевагами як:

чудова адгезія з поверхнею блоків Bonolit;

широкий діапазон температур застосування від -10 С до +30 С;

відсутність містків холоду;

однорідність стіни;

1 балон замінює більш 3 мішків сухого розчину для тонкошарова кладки.

Сумарна економія коштів становить до 50% завдяки високій швидкості виконання робіт, безвідходного використання клею при кладці, відсутності необхідності у використанні електрики, води, інструменту, транспорту, розвантаження, складування і зберігання. Клей вже повністю готовий до роботи.

Армовані газобетонні перемички Poritep

Газобетонні перемички Poritep - це абсолютно інноваційний продукт від Bonolit Group.

Матеріал використовується в будівництві будівель і споруд для перекриття прорізів вікон, дверей та інших технологічних отворів.

Завдання перемичок - передати навантаження від вище будується стіни, при цьому зберегти отвір будівлі. Також вони служать підставою для продовження стіни, влаштування бетонної пояса або перекриття.

За своєю суттю це силова конструкція, яка втілює в собі всі переваги газобетону: матеріал не горючий, продукт не схильний до утворення грибка і цвілі, довговічний, легкий при монтажі та в обробці, має ідеальну геометрію, не вимагає додаткового утеплення і екологічно безпечний. Є легким і теплим замінником залізобетонних перемичок.

Похожие статьи:

  1. Пластикові вікна - є не тільки захистом Вашого будинку
  2. Як вибрати ділянку під будівництво власного будинку
  3. Що краще для будівництва піноблок чи цегла
  4. Декілька варіантів використання простору під сходами у будинку