Кондиціювання котеджу

Вибираючи кліматичну систему для котеджу, експерти радять враховувати архітектурні особливості будівлі, його поверховість, стан електропроводки, кількість постійно проживаючих людей, а також правильно розрахувати потужність майбутнього кондиціонера. Залежно від тих завдань, які ви перед собою ставите, фахівці запропонують вам той чи інший тип кондиціонера.

На сайті https://www.freshairstudio.com.ua/product-category/airconditioners/ є великий вибір кондіціонерів, ви обов'язково знайдете свій.

Існує кілька варіантів систем, оптимальних для кондиціонування котеджів.

1. Спліт-система є менш дорогим варіантом для кондиціонування котеджів, ніж мультизональна. Встановлювати спліт-систему доцільно, коли перед вами стоїть завдання кондиціонування в одному приміщенні, наприклад, кухні або спальні.

Вибір внутрішнього блоку буде обумовлений вашими естетичними уподобаннями. У разі, якщо в котеджі передбачені підвісні стелі, свій вибір можна зупинити на спліт-системах канального або касетного типу , які не внесуть дисгармонію в інтер'єр вашого будинку. Якщо ж для вас не принципово, на увазі знаходиться внутрішній блок чи ні, перевагу можна віддати настінним, настінно-стельових або напольно-стельових кондиціонерів.

2. Мультизональна спліт-система. При виборі кондиціонера часто виникає проблема розміщення зовнішніх блоків на фасаді котеджу. Традиційна спліт-система має один внутрішній і один зовнішній блоки, значить, чим більше приміщень, тим більше «бородавок» (зовнішніх блоків) псують зовнішній вигляд будинку. Ця проблема ідеально вирішується за допомогою мультизональной спліт-системи. Вона дозволяє до одного зовнішнього блоку підключати до 30 внутрішніх блоків. Зовнішній блок по можливості розміщується на даху, горищі, в підвалі або у дворі котеджу: захований від очей, він не зменшує привабливість будівлі.

Все мультизональні спліт-системи мають вільну компоновку внутрішніх блоків, що дозволяє підключати в будь-якому поєднанні різні типи: настінні, напольно-стельові, касетні, канальні. Таким чином мультизональна спліт-система ідеально підходить для об'єктів від 50 до 480 кв. м.

Похожие статьи:

  1. Комбінування фотошпалер
  2. Кандидатська дисертація
  3. Види сталевого дроту