Коркове покриття підлоги на кухні

Підлоги на кухні бувають будь-які, але коркове дерево для підлоги - не найвідоміший матеріал. Це дивно, так як з коркового дерева можна зробити довговічну, красиву і дуже практичну підлогу. Незважаючи на те, що коркова підлога далеко не дешевий варіант, вона виправдає вкладені в неї витрати.

Современная кухня в доме должна быть не только местом приготовления и приема пищи, но и удобным, уютным и комфортным помещеним. Самые креативные, не превзойденные по дизайну кухни elt станут воплощением душевного тепла семейной жизни, красоты и уюта

Вибір натуральних матеріалів

Оскільки пробка є натуральним матеріалом, вона має безліч переваг при порівнянні зі стандартними покриттями для підлоги. Підлога з пробки має антистатичні властивості (на ній менше збирається пил).

Така підлога стійка до гнилі й поразки грибком, в ній не заведуться паразити, вона стійка до жирних забруднень, не горить і не вбирає воду. Така підлога здатна самостійно відновлюватися від різного роду вм'ятин.

Не дивлячись на те, що зовні коркова підлога здається крихкою, її механічні властивості дозволяють використовувати як матеріал для укладання кухонної підлоги. Пробка добре поєднується з різними матеріалами, з деревиною, текстилем, керамікою, навіть з металом - це дозволить корковій підлозі органічно вписатися в інтер'єр будь-якої кухні, оформленої в будь-якому стилі.

Підлога з коркового дерева пружна, еластична, має амортизуючі властивості, створює легкий пружний ефект. Коркова підлога допомагає зберігати в приміщенні оптимальний мікроклімат.

Довговічність підлоги з пробки залежить в першу чергу від її товщини. Коркова плитка легко піддається оновленню шліфуванням і поліруванням. Якщо за нею вести правильний догляд, то й через кілька десятків років підлога буде виглядати як нова.

Види

Коркова підлога буває двох основних видів:

По-перше, клеюча, у вигляді невеликих плит на спеціальній основі. Такий тип коркового покриття довговічніше й дорожче. Якщо покриття вкрите лаком (тобто ущільнене) - то воно не потребує додаткової обробки. Неущільненого ж покриття перед укладанням слід обробити воском або покрити лаком.

По-друге, буває плаваюче коркове покриття. Воно не клеїться на підставу, а кріпиться за допомогою системи замку, приблизно як ламінат. У такої системи укладання підлоги плюс в тому, що в будь-який час її можна розібрати, після чого зібрати знову. Однак, такий тип коркової підлоги не зручний для укладання в кухні, оскільки він буде жолобитися під дією вологи.

Похожие статьи:

  1. Водоспади та каскади на ділянці
  2. Як вибрати панелі для кухні
  3. Особливості укладання печі
  4. ​Правила офісного дизайну