Квіти та інші рослини в оформленні ділянки

Ніяких суворих форм, похмурих тонів або суворості, тільки романтика. Романтичний стиль загадковий, милий та затишний. Особливу важливість набувають композиції з квітів та інших рослин.

Ділянка затінюється, або створюються маленькі тінисті острівці, що надає певної загадковості. Всюди розкидаються доріжки й стежини, акуратні газони, причому їх зовнішній вигляд повинен бути абсолютно натуральним.

Рослини для оформлення

Дизайнери застосовують різні рішення, для створення ділянки в романтичному стилі. Це можуть бути водойми, але без суворих ліній, що нагадують природні. На їх поверхні розпускаються лілії, видно водорості й золоті рибки, що підпливають до поверхні.

Можна розставити вазони, статуї, горщики, розмістити фонтани. Всі ці елементи, обов'язково класичні, що виключають суворість і холодність, вітається звертання до старовини й античності. Може використовуватися черепиця, різні композиції з куванням, арки, мініатюрні містки, ліхтарі та гойдалки.

Доріжок повинно бути багато, вони пробігають криволінійними обрисами по всій території, й виконуються з природного каменю. Часто, виробляють кладку плоских великих каменів, залишаючи відстань між ними, а потім, в них садять мох і траву.

Вибір

дерев досить великий, це й хвойні довгожителі ялини й сосни, розлогі та потужні дуби, гарні каштани, класичні берези, тополі й липи. Висаджують клен, черемху, вільху й платан. Ягідні яскраві дерева також підходять для даного стилю, це може бути горобина, ірга, калина. Серед фруктових можна зупинитися на яблуні, сливі, вишні або груші. Дерева слід розміщувати на далеких межах ділянки.

Кущі вибирають розлогі, бурхливо квітучі, такі як шипшина, спірея, жимолость або бузок.

Квіти для саду

У виборі кольорів, також є де розгулятися, велика кількість троянд, самих різних сортів і видів, слід висаджувати досить хаотично, деякі залишати обрізаючи, дозволяючи їм здичавіти. Підійдуть клематиси, виноград, ліани, лимонник, хміль, дельфініум, ромашки, айстри, герань, лілії та інші чудові квіти.

Потрібно, також загострити увагу на травах і злаках, за допомогою них створяться цілі галявини. Квіти краще садити без особливої системи й симетрії, та намагатися розподілити рослини так, щоб вони цвіли весь сезон, а не одноразово.

Похожие статьи:

  1. Вибір стилю для оформлення кімнати
  2. Робимо озеленення ділянки
  3. Фарбування спальні, кольори й відтінки