Квартира-студія - подих західної моди

Квартири-студії здобули у нас популярність під впливом західної моди. Така квартира являє собою приміщення, в якому немає поділу на окремі кімнати за допомогою стін. Виняток, звичайно ж, туалет і душ.

Переваги й недоліки такого планування досить відносні, й те що до душі одній людині, абсолютно неприйнятно для іншого. Тому є сенс просто описати всі особливості такого планування, не оцінюючи їх.

В наше время в аренде квартир, особенно в больших городах, заинтересованы не только приезжие, но и местные жители. Сегодня, например, cнять квартиру в Калининграде максимально выгодно, с разным количеством комнат и подходящую по стоимости и расположению, можно с помощью агенства недвижимости КГДом.

Перепланування

До перепланування квартири в студію частіше вдаються люди, які шукають способи освіжити свій побут, енергійні і екстравагантні. Від нудьги вони постійно шукають змін, в тому числі й в навколишній їхній обстановці.

Зазвичай, плануючи студію, господарі керуються своєю фантазією. Хтось віддає перевагу одному просторому приміщенню, в якому зони визначені чисто умовно і плавно перетікають одна в іншу. Такі приміщення люблять творчі люди, що не терплять якихось рамок.

Розмежування зон можна перетворити з умовного в реальне. Наприклад, за допомогою легких перегородок, стелажів, ширм, які будуть ділити простір на маленькі кімнатки.

У плані ремонту таке планування, як студія, найбільш зручне. Так як не доведеться витрачати сили і кошти на обробку внутрішніх стін квартири, з причини того, що їх просто немає. Те ж саме стосується прибирання таких приміщень.

Меблі розставляти незвично, але теж набагато простіше. Не потрібно вимірювати стіни і відстані між ними, враховувати кути, плінтуса. А так як сьогодні великий вибір різних комбінованих меблевих гарнітурів, елементи яких зручно розташовувати різними комбінаціями, це вирішує проблему вибору меблів для квартири-студії.

Кухня в квартирі-студії

Ще одна особливість квартири-студії в тому, що у кухні теж стираються межі у вигляді стін. Тому при приготуванні їжі запахи можуть поширюватися по всій квартирі, вбиратися в одяг і меблі. Така проблема вирішується купівлею потужної витяжки.

При плануванні квартири-студії варто подумати про опалення. Воно повинно бути вбудоване таким чином, щоб приміщення, яке стало єдиним і великим прогрівалося і охолоджувалося рівномірно.

Що стосується вартості такого перепланування, то воно обійдеться досить дорого, так доведеться не тільки демонтувати стіни, але і перекладати всі підлогові покриття.

Квартира-судия найбільш зручна для проживання самотньої людини або молодої сім'ї без дітей. Агенти з продажу стверджують, що таке житло користується великим попитом. Хоча на ринку нерухомості студії оцінюються набагато дешевше таких же за площею «одиничок».

Похожие статьи:

  1. Кантрі - стиль затишку і спокою
  2. Китайські ковані вироби
  3. Правила установки пральної машини
  4. Вибираємо покрівлю для даху котеджа