Лампи для ​нарощування нігтів

Прогрес не стоїть на місці, і кабінет сучасного майстра нейл-арту оснащений за останнім словом техніки. У тому числі різними пристроями, що полегшують і прискорюють його роботу. Поряд з машинками для манікюру і електричними ваннами для парафінотерапії в число основних таких пристроїв входить також УФ-лампа для нігтів.

Приставка «УФ» розшифровується як «ультрафіолетовий». Ультрафіолет добре нам знайомий: це та сама частина світлового спектру, яка дозволяє нам зіграти (як на пляжі, так і в солярії), і яку фільтрують сонцезахисні окуляри, щоб не травмувати наші очі. В даному випадку світло даної частини спектра служить для доведення використовуваних в манікюрі матеріалів до потрібної кондиції.

Що ми маємо на увазі? УФ-лампи застосовуються для сушіння нігтів, нарощених світлочутливим гелем, який зараз стрімко набирає популярність, завдяки своїм серйозним переваг. Цей матеріал під дією ультрафіолетових променів швидко полімеризується, завдяки чому застигає рівномірно і однорідно по всій поверхні нігтя. Результат - рівне, красиве і міцне покриття з природним блиском, яке тримається довго.

Качественная лед лампа для ногтей купить украина по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Звичайно, все це за умови, що процедура була проведена правильно. Для цього потрібно, по-перше, підібрати лампу для сушіння нігтів потрібної потужності і опромінювати їй нігтьову пластину в строго певний відрізок часу. Відхилення від технології можуть скінчитися плачевно: лак або не затвердіє до кінця, або, навпаки, потемніє і стане ламким. Варто також відзначити, що світлочутливий гель наноситься в кілька шарів, і кожен шар потрібно фіксувати ультрафіолетовою лампою для нігтів окремо.

Які ще «підводні камені» існують у використанні УФ лампи для нарощування нігтів? У невеликої кількості людей зустрічається алергія на ультрафіолет. У цьому випадку така процедура може бути шкідливою і від неї краще утриматися. Але такі випадки зустрічаються рідко, для переважної більшості дівчат лампи для нігтів абсолютно безпечні, так що можна не турбуватися.

Отже, лампа для нарощування нігтів повинна бути в арсеналі кожного справжнього профі. Вона дозволяє проводити процедури за найсучаснішими методиками і, при правильному застосуванні, домагатися відмінних результатів.

Залишається прояснити одне важливе питання: де купити якісну УФ-лампу для нігтів в СПб? Модниці Північної столиці активно прикрашають свої нігті, так що подібні послуги користуються популярністю, а значить, і обладнання потрібно все більше. Сьогодні його пропонують різні компанії. Ми рекомендуємо вам шукати такі товари в Інтернеті, де цікавих пропозицій завжди більше, а ціни, відповідно, нижче.

Наприклад, у нас на сайті можна на хороших умовах купити не тільки ультрафіолетову лампу для нігтів, але і багато інших матеріалів та приладдя для манікюру і нейл-арту. Щоб покупки у нас були ще приємніше, ми постійно влаштовуємо різні акції і даруємо клієнтам знижки.

Похожие статьи:

  1. Правильне освітлення кімнат
  2. Лампи для ​нарощування нігтів
  3. Кандидатська дисертація
  4. Технологія фарбування вікон