Ландшафний дизайн прибудинкової території

Заміський будинок з прибудинковою територією - ідеальний майданчик для реалізації творчих ідей ландшафтних дизайнерів. Навіть маючи невелику за площею прибудинкову територію, за допомогою фахівців можна створити на ній красиву природну композицію, що включає декоративне озеленення, клумби, палісадники й навіть штучне водоймище.

Якщо впоратися з дизайном інтер'єру будинку можна без залучення фахівців, то в питаннях ландшафтного дизайну без професіоналів не обійтися. Щоб облагородити присадибну територію не достатньо лише гарної фантазії і смаку - потрібно бути технічно підкованим, знати всі тонкощі та нюанси роботи із землею, з водовідвідними та іншими комунікаціями, із зеленими насадженнями. Одним словом, ландшафтний дизайн  - прерогатива професіоналів. І краще співпрацювати вже з досвідченими ландшафтними дизайнерами, яким доводилося створювати унікальні екстер'єрні рішення не тільки для приватних замовників, але й для великих компаній. Чим більше успішно виконаних проектів є у дизайнерського бюро, тим краще, адже це гарантія високого професіоналізму, а, значить, швидкості та якості виконання робіт. Існує міф, що послуги авторитетних великих дизайнерських бюро коштують дорожче, але це помилка - насправді такі компанії нерідко встановлюють більш конкурентоспроможні ціни за рахунок великої кількості замовлень. Так що співпрацювати з великими відомими виконавцями буває вигідніше.

Ландшафтний дизайн починається з проектування, яке має своєю метою створити точну модель вже готової оформленої прибудинкової території з урахуванням побажань замовника. Перед складанням проекту професіонали з'ясовують, які побажання клієнта, що б він хотів бачити біля свого будинку. Як правило, на прибудинковій території облаштовується кілька самостійних функціональних зон: літня кухня, критий майданчик для барбекю, зелена зона, зона відпочинку, баня. Конкретний перелік об'єктів, які будуть розташовані біля будинку, обмовляється заздалегідь. Однак не завжди всі побажання замовників можуть бути повністю задоволені. Наприклад, при певних умовах (не підходящий тип грунту і топографія місцевості) не можна створити штучне водоймище, або він буде дуже складний в обслуговуванні. Всі ці моменти професійні ландшафтні дизайнери з'ясовують і обговорюють на стадії підготовки до проектування. Коли ж всі деталі обговорені і проект готовий, задіюється техніка і люди для втілення всього задуманого в життя.

Похожие статьи:

  1. Водоспади та каскади на ділянці
  2. Особливості дизайну торгового центру
  3. Будівництво Лазні з піноблоків по Етапам
  4. Будівництво Лазні з піноблоків під Ключ
  5. Источники бесперебойного питания