Лазня з клеєного бруса

Відзначимо, що багато власників дачних ділянок використовують клеєний брус для спорудження різних будівель, в тому числі і лазень.

Клеєний брус має чудову форму, він відрізняється низькою теплопровідністю і дуже тривалим терміном служби. Будувати і зводити будівлі з нього швидко і просто. Виробники пропонують споживачам клеєний брус різної товщини і абсолютно різним профілем з'єднання. На ринку великим успіхом користується брус з профілем за австрійськими технологіями і з'єднанням під назвою «Лабіринт». Дані технології зберегли як російські, так і німецькі традиції будівництва якісних і теплих будинків. Кутове з'єднання "Лабіринт" - це «замок», який забезпечує міцність конструкції, добре сполучення і зв'язку брусів в кутах будинку, а також дозволяє створити потрібну теплову конструкцію, що перешкоджає продування і проникнення холоду. Конструкція з таким замком не має випусків (кутові з'єднання «в лапу», «ластівчин хвіст»), як в наших сільських будинках, що створює умови для більш економного використання простору, та й деревини.

Профессиональный и качественный ремонт макбук киев позволит Вашему гаджету ожить за считанные часы, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Давайте розберемося, який брус, і які пароізоляційні будматеріали і утеплювачі використовувати для будівництва лазні. Хороші характеристики має пароізоляційний матеріал Строізол RL, який має фольгований шар, здатний відображати до 85 відсотків тепла від печі, а також має температуру плавлення до 220 градусів. Покриття цим матеріалом стін лазні дозволить скоротити час її нагрівання, але ще надовго збереже температуру в парній. Ще одна якість даного матеріалу - це прекрасний засіб, що перешкоджає вологим парам стикатися з деревиною, продовжуючи їй термін служби. Крім цього Строізол RL не виділяє речовин, шкідливих для здоров'я, навіть при температурі вище 100 градусів. Для утеплення стін можна використовувати плити Ізолайт-Л або матеріал Isover для сауни, останній здатний зберегти тепло і відображати пароізоляцію, підтримувати високу температуру і нормальну вологість в парній.

Не потрібно використовувати матеріали, які не дають деревині «дихати». Це в першу чергу пінопласт, у якого закриті всі повітряні пори, перешкоджають повітрю циркулювати, а значить, може початися процес гниття деревини. Дані матеріали виділяють токсичні речовини при нагріванні і вогненебезпечні. Що стосується вибору печі, то вибір великий. Можна викласти піч з цегли, можна купити готову піч-кам'янку з баком для води з обов'язковим монтажем димоходу.

Оздоблення лазні. Наші предки використовували для обробки парної різні породи деревини, включаючи ялівцеві дошки. Дух при нагріванні від них був не тільки приємним, але і корисним для здоров'я. Це досить дорогий і рідкісний матеріал, частіше використовувалася деревина з осики, липи, сосни, і чорної вільхи, її ще називають червоним деревом, так як при нагріванні вона набуває малиновий відтінок і виділяє ефірні масла, сприятливо впливають на весь організм в цілому, але головне на серцево-судинну систему. Оздоблення лазні з осики довговічна, вона не боїться вологи, не темніє і найголовніше без запаху. Деревина з липи для обробки також хороша, як і з осики.

Зовнішньої обробки лазні вам не буде потрібно, так як клеєний брус має природний естетичний вигляд, але хто з цим не згоден, підбере для обробки плитку або сайдинг. Вирішувати вам.

Похожие статьи:

  1. Консольні ворота
  2. Види сталевого дроту
  3. ​Баня из клееного бруса