​Міжнародні знайомства: баланс між «дати» і «взяти»

Пошук об'єкта любові, «другої половинки» в зрілому, усвідомленому віці пов'язаний з оцінкою безлічі критеріїв і характеристик. Ми задаємося питанням: «підходить або не підходить нам людина?». На сайтах знайомств з іноземцями і в міжнародних шлюбних агентствах можна виділити жінок, які перебувають у «хронічному пошуку». У кожного кандидата на роль «другої половинки» вони знаходять вади. Розгляд нових і нових анкет триває, незважаючи на явне емоційне виснаження ...

Міжнародні знайомства: готовність до діяльності, активності, роботі над собою

Відомий психолог Еріх Фромм охарактеризував любов як «активну зацікавленість в житті і розвитку того, кого ми любимо». Виходить, шукати підходящого чоловіка для себе, немов пазл, - це не дуже плідна затія. Якщо жінка працює над собою, зростає в особистісному і професійному плані, життя дає їй можливість побудувати відносини з гідним чоловіком.

Нерозсудливо розглядати іноземного кавалера в якості об'єкта, який щось повинен дати, якимось чином має поліпшити життя жінки. Відносини між партнерами - це взаємна віддача. Тобто перше питання, яке необхідно для себе вирішити української нареченій, звучить приблизно так: «Що я можу дати кавалеру, ніж я його зацікавлять крім привабливої зовнішності?». На щастя, життя надає нам можливості для самовдосконалення. Щось в собі часто можна доопрацювати, готуючи фундамент для побудови бажаної і довгоочікуваної сім'ї.

Приятные мелитополь знакомства для долгосрочных отношений, не упустите шанс найти свою вторую половинку.

Міжнародні знайомства: баланс між запитами до потенційного партнера і до себе

На уявній карті бажань жінка «малює» свого «принца», чоловіка з великої літери «М». Яким він повинен бути? Очевидно: турботливим, уважним, щедрим, вірним, розумним, з хорошим почуттям гумору і не менш хорошим заробітком. Через сайт шлюбного агентства жінка прагне відшукати саме такого кавалера. Виникає зустрічне запитання: «А чому сама жінка може залучити такого гідного в усіх відношеннях чоловіка?».

Зовнішність, нехай навіть бездоганна, не може виступати в ролі магічного зілля, яке прив'язує кавалера миттєво і надовго. Середньостатистичний відвідувач серйозних сайтів знайомств для шлюбу звик бачити перед очима велика кількість фото чарівних жінок. Більш того, в реальному житті чоловіка теж оточують представниці прекрасної статі. Гідного кавалера необхідно набагато більше, ніж просто красуня. Можливо, поруч з картою бажань варто спробувати намалювати «карту своїх можливостей». Після такого кроку пошуки чоловіка стануть більш продуктивними.

Похожие статьи:

  1. Международные знакомства: баланс между «дать» и «взять»
  2. ​Оренда і прокат інвалідних колясок
  3. ​Будівництво будинків з пінобетону
  4. Коли необхідна консультація кардіолога