Мотиви моря у вітальні

Мотиви моря розслабляють і діють заспокійливо. Сполучення кольорів м'які та приємні для ока. І самі атрибути також навіюють думку про відпочинок, безтурботність.

В настоящее время бытовая техника заняла достойное место в каждом доме и без нее обойтись уже невозможно. Торговая марка бытовой техники Максима пользуется большой популярностью среди потребителей, предоставляя огромный ассортимент качественной бытовой техники для кухни, дома, красоты и здоровья, электротехническую продукцию.

Вітальня в морському стилі одночасно романтичне, затишне пристановище. Не варто думати, що стиль підходить тільки для жителів рибальського села або тим, у кого вікна виходять на узбережжі. Такі дрібниці не обов'язкові.

Принципи морського стилю

Цей стиль не терпить суєти, кожна деталь повинна мати певне смислове навантаження. Морський дизайн характерний такими рисами:

1. Присутність акуратності в усьому (біло-сині смуги без складок, штори, імітуючі вітрила атласні, бажано білого відтінку, ідеально випрасувані);

2. Наявність прохолоди, забезпечує цю властивість гамма кольорів - блакитна й синя, кольори водної стихії;

3. Перевага натуральним поверхням і забарвленням (ніяких ненатуральних композицій і незвичних кольорів);

4. Якась награність обстановки, але не дуже, все в міру, зрозуміло, щоб створити ілюзію присутності на кораблі або на екзотичному острові.

У той же час стиль не такий вже й простий, але по-своєму сповнений грації й витонченості. Підійде тематика майже для будь-якого приміщення, це говорить про високу пристосовність.

Колірний супровід

Для створення необхідної атмосфери потрібно бути педантичним в підборі колірної гами.

Тон вітальні повинний задати такі варіації:

Відтінки зеленого, синього та блакитного;

Пісочного, перламутрового, білого й бежевого;

Актуальні для всіх дизайнів коричневі й чорні тони;

Яскравості додадуть вкраплення з жовтого, червоного, фіолетового та рожевого кольорів.

Смужка

Окрас майки матроса не повинен бути всюди, від перебору почне рябіти, обережним потрібно бути і з синіми поверхнями, інакше вітальня може вийти занадто темною, а й отже візуально менше.

Оригінальні ідеї

Атрибути моря допоможуть вписати цікаві дизайнерські задумки - журнальний столик у вигляді скрині зі скарбами, підставки для телевізора з книжковою полицею у вигляді штурвалу, люстра схожа на якір та інше.

Похожие статьи:

  1. Звукоізоляція стелі
  2. Вибір каміну для вітальні
  3. Поклейка шпалер