Мотоблоки

Мотоблоки - універсальні сільськогосподарські агрегати. Використовувати можна безпосередньо як для орання землі, так і у вигляді генератора або ж водяної помпи. З їх допомогою перевозять невеликі вантажі, і навіть, можна використовувати як невеликий трактор.

Залежно від потужності і ваги мотоблока, їх ділять на чотири класи.

Вы можете купить мотоблок Киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


1. Надлегкі. Це найдешевші мотоблоки. В основному, ручні або недорогі електричні мотоблоки. У них мала потужність і вагу - до 12 кг. Форма ножів і оборот фрези однакові для всіх мотоблоків цього класу.
2. Легкі мотоблоки. Їх маса не більше 30 кг. Потужність 3,5 л.с .. Такі мотоблоки, звичайно, швидше і глибше зорють землю. Легкі в експлуатації. Бувають два способи по натягу приводного ременя. Це рухливий і нерухомий. Мотоблоки, де рухливий двигун, вібрують сильніше. Працювати на ньому не так комфортно, як на мотоблоки з іншим двигуном, але можна добре заощадити в ціні.
3.Среднее. Вага їх до 60 кг. Мають потужність 5,5 л.с .. На них ставляться ремені і ланцюги набагато міцніше попередніх, відповідно такі мотоблоки основательней і впевненіше впораються з поставленим завданням. Редуктор посилений. До них можна кріпити культиватор, борону. Є дві передачі вперед.Возможності різноманітніші у порівнянні з вищеописаними.
4. Важкі. Важать 100 кг. Їх гранична потужність 8 - 10 л.с .. Найвідоміший серед них мотоблок Нева. Його потужність 6,7 л.с .. Такі мотоблоки мають як імпортні - американського виробництва двигуни, так і російські. Вони можуть перемикатися на 4 передачі вперед і дві назад. Працюють без праці з культиватором і плугом. Можуть тягнути вантаж у 500 кг.

Сучасні мотоблоки дуже різноманітні за ціною, виробнику, технічним характеристикам. Але мотоблок мб типу: "Нева", "Ока", "Каскад", відрізняє те, що вони прекрасно відповідають всім перерахованим вище якостям.
В даний час з'явилися мотоблоки з валом відбору потужності. Вони легко справляються з прибиранням території або з посадкою газону, крім, звичайно, основних функцій. Бензинові мотоблоки з ВВП підійдуть для обробки невеликої ділянки. Високу прохідність і потужність мають дизельні мотоблоки. Такі мотоблоки підходять для частого використання в розв'язанні складної роботи. Великий успіх мають мотоблоки Зубр. Важкі дизельні мотоблоки Зубр потужністю вже в 12 к.с .. Китайські виробники цих мотоблоків гарантують якість, надійність і витривалість.

Вибір мотоблока, звичайно, за Вами. Перш за все це залежить від обсягу виконуваної роботи, від необхідних функцій, які Ви хочете бачити і Ваших матеріальних можливостей.

Похожие статьи:

  1. Проект бани
  2. Камінні топки
  3. Кухня - люкс
  4. Мотоблоки