​Надувний диван-лежак Ламзак

Куда б ви не відправилися, обов'язково візьміть із собою надувний лежак Ламзаки. Він не займе багато місця в складеному вигляді, а надувши його, простими помахами руки з одного боку в інший, буквально за секунди забезпечите комфортне та надійне місце для відпочинку.

Диван-Ламзаки ніколи не підведе, тому, що:

Створено з інноваційного високоміцного нейлону, що застосовується у виготовленні парашутів, що забезпечує і довгий термін служби виробу, а так же комфорт при його використанні.

Розмір лежака в розгорнутому вигляді вражає достатнім для того, щоб доросла людина з зручністю розмістився на ньому.

Вам не буде потрібно насос або інше пристосування, щоб надути диван-лежак Lamzak Hangout. Прості помахи з боку в бік, швидко додадуть форму виробу. Наскільки швидко? Засікайте час! 15 секунд і зручне місце для відпочинку готово!

Оригинальный и удобный ламзак купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У комплекті йде зручний чохол, завдяки якому транспортування лежака стане простим і зручним справою, крім цього, чохол надійно захистить лежак від пошкоджень і деформації.

Стильний зовнішній вигляд надувного матраца Ламзаки, а так само яскраві кольори, не залишать байдужими ні дорослих, ні дітей, які теж із задоволенням відпочинуть на ньому під час походу.

Так само, лежак що не промокає, тому можна використовувати його і в басейні, і при зберіганні речей від дощу.

Тим, хто терпіти не може відпочивати, сидячи на землі або пеньках, хто вважає за краще насолоджуватися красою природи в комфорті, просто необхідний надувний лежак-гамак Lamzac, тому що він доречний практично скрізь, де є свіже повітря і відкритий простір.

Візьміть його з собою в парк, на пляж, на пікнік або в похід. Диван-лежак Ламзаки буде доречний в літньому кінотеатрі, на риболовлі чи полюванні, на фестивалі під відкритим небом або просто на дачі.

Загальна вага, який може витримати лежак, становить 200 кг !!!

Лежак-Ламзаки - це не розкіш, це доступний комфорт для кожного!

Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань в Улан Уде
  2. ​ІСТОРІЯ ГРУЗИНСЬКОГО ВИНА
  3. ЯК ВИБРАТИ КРОСІВКИ ДЛЯ БІГУ
  4. Выравнивание пола
  5. ​Правила офісного дизайну