Особливості душової кабіни з сауною

Якщо ванна не здається Вам таким вже необхідним предметом, свою ванну кімнату Ви, швидше за все, обладнаєте душовою кабіною. Що ж, це прекрасний вибір! Але покупка душової кабіни з сауною - справа не така вже й проста ...

Увидеть фото знаменитостей вы можете на нашем сайте.

Як вибрати душову кабіну з сауною

Розміри. Для маленької ванної кімнати кращий варіант - кабіна 80 x 80 в формі чверті кола, яка встановлюється в кут приміщення.

Вона компактна, але комусь може здатися, що місця всередині все-таки замало. Якщо так, то краще зупинитися на більш комфортних розмірах 90 х 90 або навіть 100 х 100 см.

А прямокутні за формою моделі душових кабін займають місця трохи більше.

Матеріали. Як правило, піддони душових кабін виконані з акрилу; якщо його шар дуже тонкий, то піддон може прогинатися під вагою людини, а цього відбуватися не повинно.

Дверцята кабін виготовляють із пластику або скла, воно буває товщиною від 4 до 8 мм - чим товще, тим краще. Зверніть увагу, як рухаються ролики дверцят по алюмінієвому профілю: вони не повинні застрявати.

Висота піддону. Низькі піддони - до 15 см заввишки, середні - до 30 см, а всі інші вважаються високими.

Вибирайте, що вам важливіше - не обтяжують, переступаючи через бортик або мати можливість, наприклад, викуповувати дитини в маленькій ванній, якій по суті є високий піддон душової кабіни.

З дахом або без? У кабінах, оснащених дахом, важлива вентиляція - якщо ця функція відсутня, то стабільно високий рівень вологості може несприятливо впливати на стан обладнання.

Душові кабіни без даху можуть бути цікаві, наприклад, надзвичайно високим людям, які просто не помістяться під дах стандартної кабіни.

Більше, ніж просто душ ...

Завдяки багатофункціональним кабін ми не просто маємо можливість з комфортом здійснювати стандартні гігієнічні процедури, але і відновлювати свої сили і здоров'я, за рахунок лікувально-профілактичних режимів цього обладнання.

До таких режимів відносяться:

каскадний і

тропічний душ,

гідромасаж,

функція турецької лазні,

фінської та

інфрачервоної сауни.

Душова кабіна з фінською сауною

являє собою як би окрему герметичну кімнату. Вона, природно, має стелю, тому при виборі розміру звертайте увагу також і на висоту.

Такі кабіни мають досить великі габарити - стандартні їх розміри такі: 160х100х220 см, 170х110х220 см, 180х120х220 см.

Що стосується внутрішньої комплектації, то в кабіні повинні знаходитися

електропіч,

огорожу печі,

термометр,

гідрометр,

дерев'яна діжка і

черпак.

У душових кабінах з фінською сауною часто застосовується обробка деревом хвойних порід, яке при нагріванні виділяє корисні ферменти, а дверцята виконані зі скла - тому що пластик не дуже добре переносить вплив високих температур.

Робота турецької (паровий) лазні відбувається за рахунок парогенератора. Будучи встановленим в кабіні, він утворює пар комфортної 50-градусної температури, який заповнює простір кабіни і не остигає протягом усього сеансу. Дах і двері з ущільнювачами сприяють збереженню тепла, спеціальний резервуар для трав або трав'яного відвару дозволяє випробувати на собі цілющі властивості ароматерапії.

У стінках душових кабін з функцією інфрачервоної сауни (ІК-сауни) розміщені інфрачервоні нагрівальні елементи, а для створення ІК-хвиль широкого спектра застосовується поєднання червоного скла, вуглеволокна і магнезії.

ІК-елемент нагріває не повітря в душовій кабіні до 38-50 С, тому перебувати в такій душовій кабіні так само комфортно, як і в звичайному приміщенні.

Принцип дії далекого інфрачервоного випромінювання, на якому побудована робота ІК-елемента душових кабін, порівняємо з впливом сонця, але без тієї небезпеки, яку несе надмірна активність ультрафіолетових променів.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Руської Бані на дровах
  2. Особливості скляного даху
  3. Особенности строительства бань
  4. Особливості укладання печі
  5. Виды дверей для бани и сауны