Оздоблення кухонної стільниці плиткою

Оздоблення стільниці керамічною плиткою зустрічається не часто. Незважаючи на це, така стільниця становить гарну конкуренцію стільницям з більш розповсюджених матеріалів.

Такими матеріалами є: натуральний та акриловий камінь, ламінована ДСП й метали. Стільниця з керамічної плитки відмінно впишеться в класичний інтер'єр кухні, в стиль кантрі та прованс.

При цьому вона може стати унікальним декором. Для створення такої стільниці знадобиться продумати ескіз, підібрати плитку й зробити якісне облицювання.

В наше время кормление малышей не всегда происходит без бутылочки, а после шести месяцев Бутылочки для кормления становятся просто необходимостью для ребенка, ведь из них очень удобно и поить, и кормить младенцев.

Яку вибрати плитку?

При виборі плитки, варто уникати фактурної та рельєфної плитки, так як на такій поверхні плитки будуть затримуватися забруднення, а краще придивитися до глазурованої кераміки. Вона стійка до будь-яких забруднень, легко миється, при цьому їй не страшна побутова хімія, витримує високі температури й практично не вбирає вологу.

Вона буде виглядати красиво й акуратно довгі роки. А враховуючи, що керамічна плитка досить економічний матеріал, то і вартість такого облицювання буде нижчою, ніж, наприклад, стільниця з мармуру.

Для облицювання стільниці, як правило, використовується маленька плитка квадратної форми. Так само дуже вигідно буде виглядати оздоблення мозаїкою. Взагалі, стільниця з плитки дозволяє вільно експериментувати з дизайном. Наприклад, можна поєднувати плитку різних кольорів й розмірів.

Для облицювання стільниці, так само як в ремонті інших поверхонь, плитку слід купувати з невеликим запасом. І у випадку, якщо якась із плиток розколеться або подряпається, її легко можна замінити на плитку ідентичну за розміром та кольором.

Роль затирки

Не менше уваги потрібно приділити вибору затирки для швів. Вона повинна бути вологостійка та стійка до механічних впливів й хімікатів. Краще всього якщо затирка буде підібрана в тон плитці. А якщо затирка з часом потемніє, її можна буде оновити, не чіпаючи саму плитку.

Самостійно зробити стільницю з керамічної плитки цілком можливо. Для цього знадобиться деревостружечна або деревоволокниста плита, вологостійкий гіпсокартон, фанера для підстави та профілі для кріплення, плитка, плитковий клей, затирка. Для зручності можна використовувати й армуючу сітку.

Стільницю облицьовують за тим же принципом, що й стіни. Для облицювання стільниці знадобиться максимум уваги й терпіння, інакше будь-яка нерівність буде дуже помітна.

Похожие статьи:

  1. Освітлення натяжної стелі в спальні
  2. Почему баня должна быть бревенчатая
  3. Офіс - показник успішності і достатку
  4. Особливості душової кабіни з сауною
  5. Укладання керамічної плитки