Підлога зі шкіри

Підлоги зі шкіри - це досить сучасний матеріал для обробки покриття для підлоги. До недавнього часу шкіряні плитки вставки, панелі та інші різноманітні елементи декору зі шкіри застосовувалися лише для прикраси стін. Однак в моду увійшли підлоги зі шкіри.

Одним из важных элементов в доме является пол, который должен быть в идеальном состоянии. Для идеального полового покрытия используется паркетная доска интернет магазин москва, довольно прочный и экологически чистый материал, который пользуется большой популярностью во многих странах мира.


Вибір підлогового покриття зі шкіри досить різноманітний, так як виробник даного матеріалу пропонує шкіряну плитку, паркет зі шкіри та ламінат зі шкіри.

Підставою підлоги зі шкіри є спеціальні ударостійкі розроблені плитки, до складу даної плитки входить шумопоглинаюча підкладка, яка вироблена з пробки або кераміки. Зовнішня частина плитки зі шкіри найчастіше є теляча натуральна шкіра, яка оброблена за особливою технологією.

В результаті підвищеної якості технічного процесу, придбане покриття для підлоги відрізняється високими властивостями, але головне дане покриття має високий ступінь зносостійкості. Набутий твердий шар шкіри має різноманітні відтінки і сушиться. Дуже часто підлогові плитки зі шкіри здатні імітувати шкіру різних рептилій та тварин. Особливо красиво виглядають шкіряні рифлені підлоги.

Процес укладання підлоги зі шкіри має свої нюанси.

Підлога для укладання покриття повинна бути рівною. Також необхідно враховувати, що шкіра дуже тонкий матеріал. В результаті чого, якщо під плитку зі шкіри потрапить яке-небудь стороннє тіло і ви цього не помітите, то після монтажних робіт це чужорідне тіло може стати справжнім спотиканням.

Чістова і чорнова підготовка підлоги для монтажу шкіри має глобальне значення для ідеального завершення монтажних робіт в цілому. Необхідно ретельно очистити за допомогою пилососа від сміття. Особливу увагу необхідно приділити кутам простору. Тоді коли підготовка буде завершена повністю, можна приступати до укладання покриттів зі шкіри.

Для того щоб підлоги зі шкіри не вицвітали і не стиралися від постійного ходіння, їх необхідно оберігати. Однак це не означає, що по даній підлозі ходити потрібно дуже обережно. Дане підлогове покриття досить і досить міцне, так що по ньому ходити можна. Просто три рази на рік необхідно обробляти плитки зі шкіри певними кремами, які здатні повернути покриттю первісний лоск і блиск.

Підлога зі шкіри - це ті ж самі туфлі зі шкіри, які необхідно ретельно натирати кремом. У продажу також можна побачити підлогу, виготовлену зі шкірозамінника.

Похожие статьи:

  1. Лінійна кухня
  2. Будинки з колод
  3. Поклейка шпалер