Почему баня должна быть бревенчатая

Ще зовсім недавно власна лазня була предметом розкоші, а володар навіть зовсім скромною парилки з гордістю розповідав про «щедрий спеці» свого дачного скарби. Сьогодні лазня є, мабуть, одним з необхідних атрибутів житла за містом, а проекти бань удосталь пропонуються різними будівельними компаніями і передбачають всі можливі індивідуальні побажання замовника.

 На нашем сайте про строительство и ремонт вы можете найти как сделать кровать под потолком , это очень удобно и оригинально.

Одним з першочергових питань, які необхідно вирішити при проектуванні майбутньої лазні, безперечно, є вибір основного будівельного матеріалу. Залізобетон, газосилікат, цегла, - все це може застосовуватися при спорудженні житлових будинків та інших присадибних будівель, однак, дерево завжди було і донині залишається одним з найбільш пріоритетних будматеріалів.
Сучасний ринок надає можливість купити зруб лазні вже в готовому варіанті або замовити розробку власного проекту, з урахуванням ландшафтних особливостей та особистих побажань замовника.
Одне з важливих переваг дерев'яної конструкції лазні - це відсутність необхідності додаткової обробки деревом внутрішнього приміщення парилки, що є обов'язковою умовою при використанні будь-якого іншого будматеріалу
Крім цього, рублена лазня або, як ще її називають – зруб лазні з колоди володіє цілим рядом переваг перед своїми аналогами, виконаними з інших матеріалів. Розглянемо деякі з них.
Екологічність. Маючи можливість на час вирватися з сучасного мегаполісу, де нас оточують переважно бетон, скло і метал, мало хто захоче і поза міста опиниться в схожих умовах. І тим більше нікого не потрібно переконувати в тому, що при всіх досягненнях сучасної науки і технічного прогресу, дерево залишається самим натуральним і екологічно чистим матеріалом. Зайвим свідченням тому служить сама атмосфера всередині будівлі з колод – надзвичайно здоровий мікроклімат, що досягається «дихаючої» структурою дерева.
Естетична привабливість. Зруб під баню навіть при самій нескладної конструкції виглядає, тим не менш, дуже красиво, не вимагаючи при цьому дорогих оздоблювальних матеріалів та дизайнерських рішень. Атмосфера затишку усередині приміщення, знову-таки, досягається виключно за рахунок самого матеріалу і не потребує додаткових атрибутах.
Відмінні теплотехнічні характеристики. Якісно підігнані і зістиковані колоди, а також правильно підібрані лакофарбові матеріали для їх зовнішньої обробки, роблять конструкцію бревенчатой лазні дуже довговічною і забезпечують внутрішній комфорт, незалежно від пори року. Сама структура колоди з повітряними микропрослойками сприяє його високим теплоізоляційними показниками.
Виходячи з усього вищесказаного, можна з повною впевненістю вручити пальму першості саме дерев'яної конструкції лазні, яка на довгі роки подарує своєму господареві атмосферу свята і комфорту, а також дозволить віддати шану історичним традиціям і національного колориту.

Похожие статьи:

  1. Деревянные бани: брус или каркас?
  2. Весільний фотограф і відеооператор.
  3. Застосування скла в будівництві