ПОСЛУГИ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ бензотріммерів

Тример

особливості пристрою

Пристрій агрегату досить просте. Він складається з мотора, який закріплений до алюмінієвої трубці. На крутиться моменті натягується волосінь, тут же встановлюється лезо. Ріжучі елементи закриваються щитком. Бобіна з кордом легко знімається, якщо потрібно замінити на нову.

Триммери працюють від акумулятора, від електрики, бувають бензиновими.

електричні тримери

Для роботи на невеликій ділянці підходить електричний тріммер. За допомогою подовжувача його включають в розетку. Такий варіант зручний тим, що не треба витрачати гроші на дороге паливо, а час - на заправку. У таких агрегатах використовується велика кількість насадок.

Профессиональный ремонт триммеров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Недоліком триммеров, що працюють від електричного струму, є те, що у недорогих моделей невисока потужність, тому вони швидко перегріваються, не в змозі підрізати кущі. Такі апарати часто вимикають, стежать за тим, щоб провід не перехилявся. Застосовувати під час дощу, при підвищеній вологості їх не рекомендують щоб уникнути замикання.

Фермери і дачники воліють купувати моделі російського виробника - Бригадир, потужністю 250 Вт, і Sadko ETR

Бензинові і акумуляторні агрегати

Акумуляторні тримери застосовують нечасто, оскільки батареї для них вельми дороге задоволення. Невелика потужність не дозволяє використовувати їх для стрижки кущів та порослі. Таке обладнання добре викошує траву на невеликих ділянках. Найбільш популярні моделі випускаються компанією Bosch. Для роботи на дачі підходить триммер марки Black & Decker і Accutrim.

Бензинові агрегати годяться для озелененіяуліц, прекрасно справляються зі своїми функціями в саду. До переваг відносять практичність, високу потужність, ідеальну маневреність. Недоліками триммеров на бензині служать:

- шуми при роботі

- виділення вихлопних газів

- дороге паливо

- пристойний вагу.

У стандартних моделей, що використовуються в побуті, невелика потужність, але і коштують вони недорого. Професійні агрегати здатні зрізати рослини діаметром 15 мм. Ці тримери обробляють величезні площі. З такою метою потрібно вибрати модель, що володіє чотиритактним мотором. Випускаються вони компанією Honda. Вдалими марками агрегату є Leo Mak Sparta, Husqvarna, Stiga.

Похожие статьи:

  1. ІНТЕРНЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ - СУЧАСНИЙ ПІДХІД
  2. Особенности укладки кафеля в ванной комнате
  3. Сооружение бани из пеноблоков. Уход за престарелыми.
  4. ГОТОВІ ЗРУБИ ДЛЯ ЛАЗЕНЬ: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ
  5. Будівництво Лазні Своїми Руками Поетапно Відео