Практичний та екологічний будинок з соломи

Дешево і сердито

Всякий господар, який вирішив побудувати новий будинок, бажає, щоб на цю потрібну справу пішло якомога менше коштів. Залежить все від матеріалу, а він сьогодні не дуже тішить цінами. Вихід знайшли англійці, які надали світові технологічну новинку - солом'яні стіни. Виявилося, що будівництво з соломи обходиться дешевше на 10%. Даний проект мав безліч супротивників, які намагалися вишукати недоліки, як це й буває, при будь-якому нововведенні. Однак, практичні англійці надали громадськості сім готових солом'яних будинків, чим немало здивували знатних будівельників.


В наш час все більша кількість людей надає перевагу будинкам з природних матеріалів, особливо дерев'яним. Тому що будівництво дерев'яних будинків - це ідеальна можливість отримати затишне, комфортне, надійне та екологічне житло.

Солома не гірше бетону

Якщо дивитися на будинок з боку, то відміну від звичайного знайти досить складно. Вся справа в тому, що із зовнішнього боку будинок обкладений цеглою. А ось стіни і являють собою інновацію. Технологічно стіни такого будинку складаються з дерев'яного каркаса, всередині якого закладені тюки з соломою або пресована солома. Численні дослідження показали, що будинок такого типу дуже добре зберігає тепло, а його втрати на 90% менше, ніж у будови з цегли. Для того, щоб побудувати звичайнісінький трикімнатний будинок, доведеться використовувати сім тонн соломи. Якщо підрахувати суму, яка йде на будівництво такого будинку, то вона майже вдвічі менше тієї, яка буде потрібна для будови цегельного або панельного будинку.

Керівники

проекту вже зуміли підрахувати, що щороку, при збиранні врожаю, Англія втрачає майже 4 мільйони тонн соломи, яку з успіхом можна було б використовувати в будівельних цілях. Між іншим, над цим вже задумалися великі державні діячі. Такий поворот подій міг би зіграти позитивну роль в питанні гострого дефіциту житла в Англії.

Англійська практичність

Панелі, створені з пресованої соломи, володіють прекрасними технологічними характеристиками. Спочатку, багато скептиків стверджували, що будови подібного типу дуже небезпечні в плані виникнення пожеж та солом'яні стіни не в змозі будуть утримувати навіть легкі дерев'яні дахи. Дослідним шляхом доведено, що плита з пресованої соломи надзвичайно вогнестійка. Крім того, даний будівельний матеріал володіє не тільки прекрасною теплоізоляцією, але й дуже стійкий до суворих погодних умов. На практиці навіть доведена ефективність солом'яних плит при сильному ураганному вітрі. Важливу роль відіграє й висока екологічність матеріалу.

Високопоставлені

англійські чиновники впевнені, що у разі початку виробничого випуску панелей, серйозно скоротяться витрати на електроенергію, яка у великій кількості витрачається саме на опалення приміщень. Такий тип будівництва може служити аналогом (і навіть конкурентом) невеликих будинків збірно-каркасного типу, що значно допоможе вирішити величезну проблему з житлом. Ось вже дійсно, у природи не існує відходів. Кожен матеріал має своє призначення, просто слід його правильно розпізнати

Похожие статьи:

  1. Будівництво колод лазні Своїми Руками
  2. Процес виготовлення найміцнішої цегли
  3. Как в одиночку поклеить обои на потолок
  4. Будівництво Лазні з Цеглини Відео