Правильне освітлення кімнат

Найважливішою стадією дизайну інтер'єру квартири виступає освітлення кімнати. Дуже важливо скрупульозно продумати число і місцезнаходження джерел освітлення. Як же це зробити?

В настоящее время при оформлении дизайна квартир все больше используется такой элемент декора, как декоративное освещение. Поэтому купить декоративное освещение - значит сделать помещение более уютным и комфортным, а жизнь более светлой и яркой.

Объявления недвижимости помогут Вам приобрести жиле мычты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Коли світла в приміщенні не вистачає, то це дуже сильно дратує і приносить зору шкоду. Разом з тим надмірно багато світла в зоні відпочинку не дозволяє розслабитися нервовій системі, що також небезпечно для здоров'я. Як же тут бути?

Перш за все, слід усвідомити, що з метою більш функціонального застосування великого простору, таке поділяють на кілька зон. І саме за допомогою світла дуже часто здійснюється зонування. Також в цих цілях можуть бути використані штучні перегородки, різні фактури і кольору.

Завдяки світлу можна сформувати необхідний настрій і розставити важливі акценти.

Освітлення вітальні

При створенні освітлення у вітальні може бути застосований один з наступних варіантів: настільні лампи, підсвічування на перегородках і стінах, освітлення на стелі. Слід розташувати відразу декілька світильників в самих різних частинах приміщення. За допомогою декоративного світла є можливість підкреслити красу сувенірів, картин і статуеток. Світло дозволяє зробити приміщення більш комфортним. Фахівці радять використовувати в різних зонах точкові світильники, а не люстри з декількома лампочками в центрі.

Освітлення спальні

Що стосується спальні, то тут повинна бути створена особлива обстановка комфорту. Цього можна досягти за допомогою розсіяного і м'якого світла. Причому джерела в даному випадку повинні знаходитися відразу в декількох точках. Тут слід застосовувати підлогові і настінні освітлювальні пристрої, а також важливо звести до мінімуму світло зі стелі. Можна встановити спеціальний регулятор світла. Спальня - це те місце, де можна пограти з півтонами. Однак важливо встановити і окреме джерело світла. Найчастіше це джерело розташовується біля столика, за яким можна почитати книгу або ж посидіти за ноутбуком.

Важливі поради

В освітленні кімнат основне - це правильно розподілити співвідношення освітлювальних пристроїв. Тут важливо брати до уваги призначення даних пристроїв. Умовно джерела світла поділяються на такі види: функціональні, точкові і заповнюючі. Вид освітлювального пристрою впливає на стиль приміщення. За допомогою світла є можливість візуально «коригувати» простір. Світло завжди залишає відчуття повітря, де воно є, так простіше дихати.

Враховуючи все сказане вище, стає ясно, що освітлення - справа дуже відповідальна. І до його реалізації слід підійти з усією серйозністю. Не бійтеся експериментувати і все у вас вийде!

Похожие статьи:

  1. Освітлення спальної кімнати
  2. Правильний вибір штор
  3. ​Правила офісного дизайну