Правильний вибір матрацу

Особливе ставлення потрібно приділити саме матрацу, оскільки саме від нього й залежить, в якому становищі знаходиться тіло під час сну. Якісні матраци повинні бути не тільки зручними та комфортними, але й корисними для здоров'я.

В наше время для детей создаются все условия для максимально комфортного и здорового сна. И прежде всего это детская кроватка и Детские постельные принадлежности из высококачественных и экологически чистых материалов, мягкие и нежные, безопасные и надежные, которые удовлетворят даже самых требовательных мам.

Принцип вибору

Як же розпізнати, який матрац саме необхідний, на що слід звертати увагу при придбанні та як матрац може вплинути на здоров'я людини?

На думку більшості лікарів-ортопедів біль у спині відчувають 90% людей. І досить часто біль викликаний неправильним вибором спального місця або використання неякісних матраців. Практично всі лікарі рекомендують ортопедичні матраци, як один із засобів для правильного положення тіла під час відпочинку.

Адже спати на нерівній поверхні - абсолютно протипоказано. Поверхня для сну повинна бути правильною та рівною. І якщо людина спить на рівному, але низькоякісному матраці, то з часом він може зіпсуватися - з'являться «горби» або нерівності. Краще купити якісний і корисний для здоров'я матрац один раз і на довгий час.

Як слід орієнтуватися в жорсткості матраца?

Матраци поділяють на три рівні жорсткості: жорсткий, м'який та напівтвердий. У першу чергу потрібно орієнтуватися по своїм відчуттям. В основному, для всіх типів людей підходять матраци середньої жорсткості. М'які матраци підійдуть людям з невеликою вагою та дуже чутливими або тонкими кістками.

Зазвичай вони купуються для дітей або людей похилого віку. А ось людям з порушенням постави або проблем з опорно-руховою системою лікарями рекомендуються матраци підвищеної жорсткості. Так як при відпочинку на такому матраці тіло фіксується в певному положенні то й захворювання, пов'язані з кістяком людини, перестають розвиватися. Але слід врахувати, що такі матраци не є панацеєю.

Як розібратися в наповнювачах матраца

Для людей, які спокійно відпочивають всю ніч і практично не перевертаються, лікарі рекомендують матраци з наповнювачем зі спеціальної піни з ефектом пам'яті. Такі матраци здатні «запам'ятати» положення тіла та забезпечити людину комфортним і здоровим сном. Якщо ж людина часто змінює своє положення за ніч, то слід зупинитися на жорстких і напівжорстких матрацах з натуральними наповнювачами (рослинні волокна, тваринний пух і хутро).

Ці кілька простих правил повинні допомогти будь-якій людині вибрати не тільки комфортний і зручний, але й корисний для здоров'я та відпочинку матрац.

Похожие статьи:

  1. Крапельний полив
  2. Переваги адгезіметру
  3. Кровельные материалы
  4. Правильний вибір штор
  5. Види сталевого дроту