Призначення гідравлічного молота

Гідравлічний молот - це змінне ударне обладнання, призначене для руйнування, яке встановлюється на кінець стріли екскаватора. Попередньо з екскаватора знімається ківш. Використовується при роботі зі скельними грунтами, мерзлим грунтом, для демонтажу бетонних конструкцій, розкриття асфальту, для трамбування пухкого грунту, вбивання паль на майбутнє будівництво, розкриття підземних комунікацій, для кування і штампування металу та багато іншого.

На сегодняшний день особенно актуальным и наиболее популярным является быстровозводимое строительство с использованием свай винтовых для надежных и качественных фундаментов, не требующих больших финансовых средств, строительных материалов и труда.

Для ефективного використання гідромолота в роботі необхідний правильний підбір по типорозміру як стріли, так і самого руйнівного пристрою, відповідність в гідравлічних параметрах навісного обладнання та екскаватора. Слабка гідравліка не зможе працювати з потужним молотом. У комплект гідравлічних рукавів повинно входити підключаючий пристрій та адаптер для кріплення на стрілі певної модифікації.

Для комунальних служб підходять легкі гідромолоти, встановлені на легкі моделі екскаваторів. Основний напрямок робіт таких екскаваторів - це розтин верхнього шару ґрунту над комунікаційними лініями взимку, коли шар промерзлої землі доходить до півметра.

Для зведення фундаментів будівель при вбиванні паль у ґрунт використовують потужні екскаватори з гідромолотом, що розвиває велику енергію.

При виборі та купівлі гидромолота варто звернути увагу, для яких видів робіт він буде призначений. Відкритий тип гідромолота володіє потужними параметрами і порівняно невеликою ціною. Однак істотний мінус при роботі таким обладнанням - це великий рівень шуму й вібрації.

Закритий гідромолот має посилену шумоізоляцію, більш міцну конструкцію, більш довгий термін експлуатації, менше руйнується від вібрації. Такий тип обладнання має дуже високу ціну.

Також варто враховувати обсяг виконуваних робіт і властивості матеріалу, який буде оброблятися. Неправильний підбір обладнання, брудна робоча рідина в гідросистемі, неграмотна експлуатація, погане обслуговування - може трапитися відмова в роботі гідромолота через зношування тертьових пар.

Ремонт може бути поточний (замінюються зношені деталі, які не впливають на процес роботи), середньої складності (проводиться дефектування молота, замінюються всі ущільнення і т. д.), капітальний з повною заміною бойка, гільзи циліндра, направляючих втулок, щік, в яких розташований ударний блок гідромолота. Пам'ятайте, що середній і капітальний ремонт проводиться тільки в цехових умовах.

Похожие статьи:

  1. Переваги євровікон з дерева
  2. Освітлення спальної кімнати
  3. Утеплення скатного даху.
  4. Укладання керамічної плитки
  5. Ходова частину автомобіля