Процес виготовлення найміцнішої цегли

Японці прославилися своїми науковими відкриттями не тільки в галузі електроніки та машинобудування. По-всій видимості, проблеми будівництва торкнулися й цього загадкового острова. Зовсім недавно, японський науково-дослідний інститут зробив нове відкриття, яке дуже зацікавило, як місцевих будівельників, так і провідні будівельні компанії планети. Винайдена була елементарна цегла, твердіша бетону в 2.5 рази.

На сегодняшний день для минимизации пагубного влияния на экологию и защиты атмосферного воздуха от загрязнений, выбрасываемых промышленными предприятиями, необходима разработка проекта предельно допустимых выбросов, позволяющая снизить уровень концентраций загрязняющих атмосферу веществ до допустимых санитарных норм.

Секрет міцної цегли

Відразу потрібно зазначити, що навіть якби нова цегла й не була міцніше бетону, все-одно відкриття мало б колосальний успіх. Секрет у тому, що технологія виробництва даного матеріалу настільки дешева й проста, що випускати цеглу можна прямо в тому місці, де починається будівництво. Цей низькозатратний матеріал має велике майбутнє. Японія вже планує забути про такі питання, як авральне будівництво або заморожене через брак будівельного матеріалу. Крім того, всім відомо, що японські острови частенько турбують землетруси. У зонах стихійних лих нові будинки будуть зводитися не по днях, а в буквальному сенсі, по годинах.

Що ж стосується рекордної міцності нової цегли, то цей фактор істотно заощаджує кошти, які витрачаються на будівництво. По-перше, якщо цегла настільки тверда, як бетон, значно зменшиться кількість арматури, яка в обов'язковому порядку використовується при зведенні стін. А сталева арматура - річ зовсім не дешева. По-друге, при будівництві невеликих будівель або будинків тимчасового призначення (у разі стихійних лих), арматуру можна взагалі не використовувати. Фахівцями було підраховано, що такий підхід до будівництва зменшує витрати майже в два рази.

Технологія виготовлення цегли-здорованя

Як це не дивно, але технологія створення нового міцного матеріалу досить проста. Вона розділяється на два етапи:

1. Простий пісок, насичений кремнієм, закладають у спеціальні герметичні ємності, де в цю суміш закачується вуглекислий газ. Через деякий час, маса набуває форму цегли. В такому стані, цегла чудово витримує величезні бічні навантаження, але при навантаженнях зверху тріскається.

2. Наступним кроком є добавка в отриману масу епоксидної або уретанової смоли. Цеглу просто занурюють у цю рідину, де вона повністю просочується смолами. Там же відбувається й процес загартовування матеріалу.

Як видно, процес дуже простий і доступний не те, щоб великому виробництві, але й звичайному дачникові. Головне, в цій справі, знайти необхідні компоненти. У тому випадку, якщо все готово для виробництва матеріалу й працює без збоїв, повний процес виготовлення займає не більше доби. Японські розробники зараз працюють над виробництвом міні-заводів, які будуть пересувними й компактними. Такий завод можна буде оперативно й без складнощів переправити в те місце, куди необхідно. Безумовно, на перших порах, ціна такого заводу буде запаморочлива, але з такою продуктивністю й економністю, покупка дуже швидко виправдає себе й почне приносити чималий прибуток.

Похожие статьи:

  1. Кухні, виготовлені з натуральної деревини
  2. Будівництво Цегляної Бані Відео
  3. Будівництво Лазні на Дачі Відео
  4. Якщо вам потрібен ремонт даху будинку
  5. ​Протипожежні алюмінієві двері