Професійні рішення для теплоізоляції. Утеплення з пінопласту


Утеплювачі на основі пінопластів - це матеріали з повітронаповненим пластмас. Підрозділяються, виходячи з того, які застосовувалися при їх виготовленні синтетичні смоли і полімери, на кілька підвидів: полістирольні (пінополістирольні), фенольні, поліуретанові, полівінілхлоридні і т. Д. Можуть здійснюватися або методом гарячого формування, або екструзії.

Останні являють собою модифікацію пінополістирольного утеплювача - екструдований пінополістирол, вироблений з полістиролу методом екструзії, що забезпечує отримання матеріалу з гомогенною структурою, що складається з дрібних закритих осередків, наповнених повітрям, і підвищує його теплоізоляційні і водовідштовхувальні властивості.

Работа в интернете на кликах - это отличная возможность для заработка в сети, ведь Вам не нужно обладать особым багажом знаний, к тому же Вы сами можете регулировать объем своей зароботной платы.


З групи утеплювачів на основі пінопластів найбільш відомі ПЕНОПЛЕКС, STYRODUR, STYROFOAM. ПЕНОПЛЕКС (екструдований пінополістирол) в Україні ексклюзивно представляє компанія ЕВРОИЗОЛ, яка є офіційним дистриб'ютором російського виробника СПБ ПЕНОПЛЕКС.

Матеріал має низьку теплопровідність - 0,028, що обумовлює застосування менших товщин в порівнянні з іншими утеплювачами. Властиві йому також високі характеристики (витримує навантаження від 25 до 50 т / м 2). Цей матеріал застосовують і при влаштуванні покрівельного пирога (зокрема, на інверсійної покрівлі), і при утепленні фасадів будівель і підлог (в т.ч. холодильних камер, льодових арен, промислових приміщення); а також при влаштуванні фундаментів; будівництві автомобільних і залізних доріг та ін.

Похожие статьи:

  1. Дезінфекція води в басейні і її основні способи
  2. Будівельні ліси - необхідність для будівельних компаній
  3. Преимущества и недостатки мраморных столешниц
  4. ​Плюси і мінуси відеоспостереження в офісі
  5. Принцип роботи електричних інфрачервоних обігрівачів