Рекомендації по гідроізоляції покрівлі

Всупереч думці більшості необізнаних людей, дах будинку це не один шар - черепиці або покрівельного заліза - як думають багато хто, дивлячись на верхівку будь-якого будинку. Покрівля сучасного будинку це листковий пиріг - сендвіч - з різних матеріалів, зовнішній шар якого є лише верхівкою айсберга. Наприклад, важливим елементом сучасної конструкції будинку є гідроізоляція покрівлі.

В ремонтных работах будут очень нужны Клейкие ленты от производителя гарантируется качество продукции.

Це плівки з сучасних високотехнологічних матеріалів таких, наприклад, як полівінілхлорид або модифіковані полімери з покриттям з поліпропілену. Це покрівельні ПВХ мембрани, за рахунок яких і досягається висока гідроізоляція покрівлі будь-якого будинку.

Як приклад можна привести рулонну гідроізоляцію. Це покрівельна гідроізоляція, яка виробляється в Європі за західними стандартами якості. Високотехнологічне, сучасне виробництво гарантує захист будинку від проникнення зайвої вологості.

Рулонний покрівельна гідроізоляція поміщається під поверхню даху і служить захисною мембраною від проникнення вологи, що утворюється на даху під час дощу або туману. Якщо не розміщувати такі мембрани, волога може проникати в стики покрівельного заліза або черепиці та потрапляти всередину будинку - на горище або мансарду. Цього і дозволяє уникнути гідроізоляція.

Сучасна покрівельна гідроізоляція за рахунок своєї мікропористої структури відводить зайву вологу з приміщення, але перешкоджає проникненню вологи зовні. Вологий пар з приміщення просто вивітрюється. Це дуже зручно, так як в приміщенні навіть у дощову погоду або при закритих дверях і вікнах зберігається комфортна атмосфера і температура. Виходить, що гідроізоляцію покрівлі крім захисту від вологи служить ще й своєрідною вентиляційної клімат-системою.

Крім того, гідроізоляція покрівлі служить захистом утеплювача від намокання. Якщо не встановити гідроізоляційну мембрану, але настелити під покрівлю утеплювач, він може намокнути, просочитися водою і, як наслідок, почати зопрівати, стискатися і в підсумку втратить свої теплоізоляційні і захисні властивості. Відповідно немає сенсу стелити утеплювач, що не захистивши його спеціальної гідроізоляційної плівкою.

Сучасна покрівельна гідроізоляція підходить практично для всіх типів теплоізоляції покрівлі та стін. Така гідроізоляція проста в монтажі і не вимагає спеціальних знань. Важливо тільки дотримувати технологію установки гідроізоляції в підпокрівельний простір будинку і рекомендації виробника мембрани.

В іншому випадку можна не добитися потрібного результату і високою захисту. Неправильно встановлена покрівельна гідроізоляція буде пропускати вологу всередину будинку, що може привести до небажаних наслідків, наприклад шкоду матеріальним цінностям або утворення грибка на стінах і перекриттях.

Похожие статьи:

  1. Керамічна черепиця - надійна покрівля
  2. Переваги настінних світильників
  3. Будівництво Лазні з Бруса по кроках
  4. Будівництво Лазні з Старого зрубу
  5. Утепление потолка изнутри помещения