Ремонт пошкодженого даху

Покрівельний матеріал є єдиним засобом, який допомагає захистити дах від попадання всередину різних елементів. Однак, через деякий час, при впливі деяких факторів, покрівельний матеріал починає псуватися, а дах - протікає. У такому випадку, всередині будинку можуть з'явитися грибок і сирість, які практично неможливо усунути.

Сегодня современную кухню нельзя представить без барной стойки и барных стульев. Чтобы посмотреть барные стулья фото, которых в большом ассортименте размещены в каталоге, необходимо зайти на сайт интернет-магазина и выбрать понравившуюся модель.


Як і керамічна черепиця, так і інші покрівельні матеріали повинні час від часу перевірятися на предмет ремонту. Для того щоб не трапилася подібна ситуація, все що необхідно зробити - це відремонтувати пошкоджене місце.

Для того щоб відремонтувати пошкоджене місце покрівлі, вам необхідно мати такі інструменти:

-цвяхи;

-молоток;

-сходи;

-мастерок;

-спеціальний будівельний клей;

-новий лист матеріалу для покрівлі.

Маючи такі матеріали, тепер ви можете приступати до роботи. Однак, перед тим як ви почнете роботу, вам треба переглянути дах, і призначити ті місця, в яких йде витік води. Причини, з яких може текти дах, багато. Але, головними серед усіх причин фахівці виділяють такі: погано були закріплені цвяхи, або, ж неякісний матеріал, який через деякий час пошкодився.

Після того як призначили місця, в яких дах тече, необхідно акуратно витягнути пошкоджений матеріал. Але, коли для даху застосовували шифер, то тоді вам треба буде мати ще молоток і спеціальний різальний інструмент. Потім треба встановити ріжучий інструмент таким чином, щоб ви змогли зачепити цвяхи, які тримають шифер. Після чого зробіть удар за допомогою молотка. Це необхідно для того щоб видалити цвях. Так треба робити з усіма цвяхами, які тримають зіпсований матеріал. Після того, як видалили цвяхи, треба акуратно зняти пошкоджений матеріал.

Потім, добре огляньте місця, в яких матеріал гідроізоляції піддається різним впливам. Якщо гідроізоляція пошкоджена, то в такому випадку ви зможете побачити погнутість. Однак, важливо знати, якими б не були діри, їх необхідно усувати із застосуванням смоли та спеціального будівельного клею. Але, коли ви помітили, що гідроізоляцію вже неможливо відновити, то тоді її необхідно замінити новою.

Після чого треба встановити новий лист покрівельного матеріалу. Варто зауважити, що якщо у вас покрівля, зроблена з черепиці, то її необхідно встановлювати в напрямку знизу вгору. Також новий матеріал треба кріпити на цвяхи. Але, коли дах, зроблений з шиферу, то його треба кріпити за допомогою спеціальних рейок.

Похожие статьи:

  1. Утеплення скатного даху.
  2. Види сталевого дроту
  3. ​Баня из клееного бруса