Російський стиль кухні

Оскільки сучасна культура схиляється до західних віянь, у більшості обивателів на кухні також переважають західні стилі.

С давних времен именно торт является главным украшением и безупречным лакоством праздничного стола. Для любых праздников и дат торты на заказ в екатеринбурге своим разнообразием начинки, непревзойденным вкусом и сказочным внешним видом приведут в восторг самых требовательных покупателей.

Вы можете узнать подробную информацию о том, как заработать в канаде крупную денежную сумму за короткий срок. Информация находится в свободном доступе.

Однак російський стиль є найбільш колоритним, зручним і рідним російському менталітету.

Адже, кухня - це місце, де народжуються кулінарні шедеври. Іноді від правильності розташування або зручності, тої чи іншої шафки, залежить швидкість приготування або навіть неповторність страви.

Меблі в російському стилі припускають дерев'яну основу і повну відсутність блиску або лакування. Оскільки, російський стиль називають ще сільським стилем, всі деталі, повинні бути наповнені саме сільським духом. Такі речі і предмети інтер`єру найпростіше підібрати в антикварній крамниці або зробити на замовлення.

Що стосується самих меблів, то найбільш придатними будуть: різьблений стіл з широкими ніжками, дерев'яні лавки або табурети з візерунками, буфет і, звичайно ж, скрині. Дуже часто в даному стилі присутні і плетені меблі, в якій необхідні, ковані елементи.

Відтінками кухонних меблів в російському  стилі обов'язково є: горіх, вільха, дуб і сосна. Жовтий, червоний і золотий кольори теж можуть бути присутніми в такій композиції. Наявність декоративної різьби і старовинного розпису, наприклад Хохлома або Гжелка, також підкреслить неповторність російського духу.

Для завершеності образу кухні необхідно правильно підібрати аксесуари та посуд. Для цього добре підійдуть плетені кошики різної висоти, яскраві мереживні серветки, самовари, розписні обробні дошки, глиняні глечики та горщики, круглі кольорові половики. Але все добре, як мовиться, в міру. Не варто перевантажувати кухню величезною кількістю деталей. Інакше можна все зіпсувати.

Посуд в російському стилі може бути, до речі, як узорчатий порцеляновий, так і абсолютно простий - дерев'яний. Але це не означає, що домочадцям доведеться, їсти тільки дерев'яними ложками з глиняних горщиків. Просто звичайний посуд має бути добре захований від очей, щоб не порушити стиль.

Точно також варто вчинити з мікрохвильовкою, мультиваркою та іншої кухонною технікою. Прекрасним виходом із ситуації декорування або маскування різьбленими фасадами кухні.

Також, поправити становище можуть декоративні наклейки, у вигляді квітчастих російських візерунків наклеєні, наприклад на холодильник.

Таким чином, проявивши трохи вигадки можна кожен день відчувати себе героєм, чудесних російських казок.

Похожие статьи:

  1. Выбор плитки для кухни
  2. Де і як купити двері
  3. Шпалери для кухні
  4. Російська лазня з дерева