​Шкода і користь суші

Багато шанувальників японської кухні рано чи пізно починають цікавитися, в якій кількості можна їсти ці страви. Які шкоду і користь суші? Відповідь читайте в нашій статті.

Суші - запорука міцного здоров'я і довголіття?

Ще в давнину люди вловили чіткий зв'язок між раціоном і фізичною формою людини. Недарма Гіппократ казав «Скажи мені, що ти їси, і я скажу, чим ти хворієш». У цьому ключі добре відомий факт, що жителі Країни Вранішнього Сонця завжди славилися вражаючою красою, міцним здоров'ям і довголіттям, наводить на певні висновки. Невже секрет японців - в суші і ролах? Давайте розбиратися разом.

користь і шкода суші Якщо вірити сухої мови медицини, користь суші для здоров'я, безумовно, є. Адже продукти, що входять до складу цих страв, багаті різноманітними вітамінами, мікроелементами, жирними кислотами, білком і іншими необхідними організму речовинами. Серед інгредієнтів суші одним з лідерів по корисності можна вважати рис. Він містить вітаміни групи В, Е і РР, марганець, калій, фосфор, залізо, мідь, селен і цинк. А завдяки великій кількості клітковини, цей продукт покращує травний процес.

Суши астана никого не оставят равнодушными, а их выгодная стоимость Вас приятно удивит.

Морська риба і норі - джерело найцінніших жирних кислот, йоду, протеїну і фосфору, що сприяють розвитку розумової діяльності, поліпшення роботи серцево судинної і зміцненню імунної систем. Крім того, регулярне вживання водорості сприяє виведенню шлаків і токсинів. Тріо «приправ» до суші - пікантний васабі, вишуканий імбир і солонуватий соєвий соус - надають антисептичну, антибактеріальну та імуностимулюючу дію, благотворно впливають на нервову систему, виступають антиоксидантом і антидепресантом.

Сподіваємося, ви вже переконалися в тому, що користь суші для здоров'я величезна. Крім того, згідно з результатами деяких медичних досліджень, регулярне вживання цих східних ласощів сприяє зниженню ризику розвитку раку легенів! І ще один приємний бонус: суші і роли - поживна, але легка і низькокалорійна їжа, а тому чудово підійдуть людям, які мріють знизити свою вагу.

Похожие статьи:

  1. Шпалери для кухні
  2. Як вибрати люстру
  3. Відпочинок в Батумі
  4. ​Де і як шукати роботу