Що краще чавунна чи акрилова ванна

Якщо в процесі ремонту ви стоїте перед дилемою, - яку ванну варто встановлювати в своєму санвузлі: чавунну або акрилову, то стаття безумовно для вас, тому в ній дається, куди більший позитивний акцент у бік саме добротних чавунних ванн.

Чтобы принять приятный освежающий душ или теплый, расслабляющий, необходима качественная сантехника. Сегодня самые лучшие Смесители для ванной от известных мировых производителей смогут удовлетворить требования самых придирчивых покупателей и по качеству и по дизайну.

Але останнім часом, у зв'язку з розвитком новітніх технологій, на ринку міцно стали домінувати акрилові сантехнічні вироби. Чи можна досконально розібратися як в плюсах, так і в мінусах кожної з них?

Але перш ніж остаточно зважитеся на вибір однієї з них, все ж потрібно попередньо виміряти свій санвузол. Якщо він буде досить просторим, то стандартна ванна в 170 см ще може влізти, а якщо ви захочете поставити в свій тісний і незручний санвузол справжній джакузі? У цьому випадку, вам доведеться ламати всі стіни, і жертвувати корисним простором або коридору, або кухні ...

До плюсів санітарних виробів з акрилу можна віднести те, що вони легкі і відносно швидко встановлюються, можна оперативно вибрати потрібний колір, тому відтінків білого кольору існує до 16 видів!

Тепер повернемося до сантехніки з чавуну. Серед їхніх очевидних переваг є те, що вони можуть з легкістю абсорбувати температури води, що дозволяє в найкоротший термін прогріти сантехкабіни! Тільки уявіть собі ситуацію, що вам потрібно викупати малолітню дитину у ванній кімнаті.

Досить буде набрати до третини гарячої води, і вся кімната миттю прогріється. З акриловими аналогами даний номер ніяк не пройде. Ще одним очевидним плюсом класичних чавунних ванн буде те, що з них дуже легко змиваються плями іржі, а сідати можна хоч на краєчок, і ви завжди можете бути впевненими, що не перевернетеся.

Звичайно, деякі можуть сказати, що негоже їм мати обридлу «чугуніну» в сучасній квартирі, тому вони мають старий обридлий радянський дизайн. У корені неправильне уявлення! Достатньо зайти в Мережу і своїми очима переконатися, що останнім часом з'явилася така кількість чавунних красунь самих різних розмірів та дизайну (від класичних, французьких і до стилю модерн), що досить важко зупинити свій погляд на чомусь конкретному.

Деякі особистості все також люблять проходитися за якістю емалі сантехнічних виробів із чавуну. Але потрібно обов'язково додати, що останні покоління чавунних ванн мають спеціалізоване титанове напилювання, куди додають особливі частинки срібла, що надає такому ультрасучасному товару бактерицидні властивості.

Похожие статьи:

  1. Подать заявление на визу в ОАЭ
  2. Установка пластикового вікна
  3. Секреты проектирования бани