Що краще для будівництва піноблок чи цегла

Піноблок - не так давно з'явившийся матеріал, проте, за короткий час він знайшов чимало шанувальників у сфері будинкобудівництва. Найбільшу популярність він отримав при будівництві будівель невеликої поверховості, що обумовлюється не тільки низькою вартістю матеріалу, але й легкістю монтажних робіт. Якщо правильно провести кладку піноблоків, то будівля, з нього побудована, простоїть не один десяток років. Немає необхідності говорити про експлуатаційні властивості бетону, який з часом лише дозріває, в зв'язку з чим будинок буде ставати міцнішим і надійнішим.

Вітчизняний ринок будівельних матеріалів не так давно прийняв до себе піноблоки, але на території Європи вони використовуються вже кілька десятків років. Багатьом забудовникам складно зробити грамотний вибір між піноблоками і звичною кладкою з цегли, особливо якщо врахувати, що більшість людей і зовсім не знають властивостей цього виробу, який відрізняється своєю екологічністю і надійністю. Експлуатаційні і фізичні характеристики піноблоку значно перевищують цеглу. Якщо ви вирішили побудувати невеликий будинок або заміський котедж - вибір очевидний.

Сегодня при строительстве домов или других объектов необходима специальная строительная техника, купить которую можно в компании «ТЕХСЕРВИС». Контроль и гарантия качества, сотрудничество с производителями и выгодная цена автокран xcmg и другую спецтехнику - основные показатели популярности и надежности компании.

Якщо ви вибираєте між двома матеріалами, то логічно з'ясувати, якими якостями і недоліками володіє кожен з них окремо.Фізичні властивості піноблоків, безсумнівно, в рази краще цегли. З його допомогою можна підтримувати оптимальну температуру всередині будівлі, а також забезпечити його звукоізоляційні властивості. Якщо розглядати показник стійкості до вологи, то цей параметр практично ідентичний, а ось в плані екологічності піноблоки відрізняються, що робить їх аналогом деревини в цьому плані.

Єдине, чим відрізняється піноблок від цегли, так це тим, що він менш міцний. Якщо планується спорудження багатоповерхового будинку, то тут безперечним фаворитом виступає цегла. Низька щільність пінобетону дозволяє цьому матеріалу краще зберігати тепло всередині будинку. Однак, чим нижче цей показник, тим тендітніший буде сам блок. Тому нерідко застосовується наступна технологія: цегла виступає в якості матеріалу для несучих стін, а пінобетонна оболонка зберігає тепло.

Області застосування практично ідентичні в обох матеріалів. Єдине, що варто відзначити, піноблок - виріб, який можна легко обробляти різними інструментами, що відкриває широкі можливості в дизайнерських цілях. З їх допомогою роблять арки, багатоступінчасті фасадні накладки й інші елементи.

До того ж, розмір піноблоку в двадцять разів більше цегли, в зв'язку з чим, на його кладку йде менша кількість розчину і часу. Також він відрізняється невеликою ціною. Однак, якими б властивостями не володіли матеріали, єдина умова для їх використання - вони повинні бути якісними, тому при їх виробництві необхідно застосовувати особливі матеріали і чітко слідувати технологічним етапам.

Похожие статьи:

  1. Керамічна черепиця - надійна покрівля
  2. Навіщо потрібна супутникова тарілка
  3. Що краще чавунна чи акрилова ванна
  4. Будівництво Лазні з піноблоків Ціна