Що таке планкет з дерева

Види оздоблення фасадів та інтер'єрів відрізняються різноманіттям і різним рівнем естетичності. Планкен з модрини - найбільш затребуваний і популярний матеріал, який використовують для будівництва та реставрації споруд. По суті це дерев'яна дошка, пряма, закруглена або скошена на кінцях.

Делаем профессиональный Эротический массаж Киев по очень привлекательным ценам.

Загальна характеристика

Планкен, який використовують для зовнішнього облицювання стін, відноситься до категорії - дерев'яний сайдинг. Сучасні технології обробки деревини дозволяють виготовляти дошки з різними параметрами.

Залежно від кліматичних умов використовують різні сорти деревини. Тут можна познайомитися з пиломатеріалами з модрини. Це надзвичайно міцна і екологічно чиста деревина, стійка до зовнішніх впливів. Цінова категорія дозволяє використовувати пиломатеріали як в будівництві, так і в проведенні ремонтних робіт.

Переваги дерев'яного сайдинга:

високий рівень естетичності;

благородство матеріалу сприяє створенню незвичайної аури живої природи;

планки можна фарбувати, покривати лаком, шаром мокрої штукатурки;

завдяки унікальній деревної текстурою дерев'яні вироби застосовують практично у всіх видах дизайну - від класичного до модерну і хай-тек;

дерево чудово поєднується з іншими матеріалами - скло, метал, натуральний камінь, цегла;

деревина виключно безпечна в екологічному сенсі;

планки легко замінити, в разі механічного пошкодження, для цього не обов'язково розбирати конструкцію в цілому;

дерево володіє відмінними шумопоглинаючими властивостями.

Планкен монтується врівень. Тобто, кріплення не помітні, що дозволяє робити фасади особливо красивими і акуратними. Додаткове покриття лакофарбовими складами зробить малюнок деревини особливо красивим і соковитим.

Монтаж дерев'яного сайдинга на увазі укладання в стик з залишенням невеликих технологічних зазорів. Це надає можливість додаткового провітрювання. Цінна перевага, завдяки якому можна уникнути появи цвілеві грибки.

Застосування планку в будівництві

У будівництві планки застосовують не тільки для обробки зовнішніх фасадів. Дошки з модрини ідеально підходять для лазні, сауни, літньої альтанки, тераси. Так само можна оформити внутрішню обробку малих архітектурних форм - павільйонів і відкритих веранд. Планкен, на відміну від стандартної вагонки, добре виглядає при монтажі підвісної стелі, стін, підлоги.

Параметри пиломатеріалів, що випускаються компанією «Лесінтер», відрізняються широким асортиментом:

при товщині дошки в 20 мм, ширина варіюється від 90 до 190 мм;

в залежності від сорту вироби, довжина дощок в діапазоні від 2500 мм до 5100 мм;

край прямий, закруглений або зрізаний під кутом.

Вартість виробів розраховується залежно від кількості, необхідної для обробки одного квадратного метра. Оброблені спеціальним чином дошки використовуються не тільки для оздоблення фасадів та інтер'єрів. Пиломатеріали є ідеальним елементом для побудови парканів, садових лавочок. Як варіант, можна звести маленьке неопалюване будова за типом літніх будиночків. Це дуже актуально для баз відпочинку. Оздоблення дерев'яних сайдингом дозволить відреставрувати старий будинок, заощадивши на будівництві нового.

Крім модрини, для виготовлення планки використовують оброблені спеціальним чином ясен або сосну, іроко, канадський кедр або дорогоцінний мербау. Найціннішим вважається камерунський аюс. При виборі пиломатеріалів для будівництва враховується не тільки властивості деревини, а й їх вартість. Модрина - оптимальний вид для виробництва якісних виробів. Будинки, оброблені цим матеріалом надзвичайно термостійкий: влітку зберігають прохолоду, а взимку тепло.

Поради по догляду

Дерев'яні сайдинг, як і будь-який інший матеріал, потребує регулярного догляду. В першу чергу деревину необхідно обробити від паразитів, які сприяють виникненню руйнівних процесів. Навряд чи власник будинку захоче, щоб зовнішня обшивка з часом перетворилася на труху.

Протигрибкова обробка мається на увазі апріорі. Цвіль шкодить не тільки дереву, але і людському організму. У гниючому будинку жити не можна! Планкен з модрини має унікальну властивість - практично не піддається гниттю. Завдяки цьому будова може простояти не десятиліттями, а століття.

Слід пам'ятати: обов'язкове обробка протипожежними складами! Під шаром дерев'яного сайдинга рекомендується додатковий монтаж утеплювальній конструкції. Шляхетна дерев'яне облицювання приховає неестетичні моменти.

Якщо ви хочете побудувати будинок своєї мрії, використовуйте тільки натуральні матеріали. Фасади, оброблені планкеном, «дихають» і створюють унікальну атмосферу. Впустіть красу в своє життя!

Похожие статьи:

  1. Переваги євровікон з дерева
  2. Російська лазня з дерева
  3. Какую ванну выбрать
  4. Поклейка шпалер
  5. Выравнивание пола