Шпалери під покраску

Нові ідеї для оформлення приміщень сьогодні у великій кількості пропонує компанія Marburg. Її дизайнери створили справді унікальну колекцію шпалер Patent Decor, полотна якої можна перефарбовувати в різні кольори і відтінки, створюючи ексклюзивні інтер'єрні рішення.

Ці бамбукові шпалери під фарбування відрізняються видатними декоративними даними. Переконатися в справедливості сказаного можна тут.

В наше время большую популярность имеют биологически активные добавки, которые применяются для лечения и профилактики различных заболеваний. На сайте компании арт лайф в большом ассортименте представлена высококачественная продукция для лечения профилактики болезней, консультацию по которой можно получить круглосуточно.


Розповімо про застосування колекції в інтер'єрі.

Геометричні візерунки - стильне оформлення кухні

Німецький виробник створив колекцію шпалер, в якій є імітації різних поверхонь і вироби з об'ємним флористчним, геометричним і рельєфним візерунком. Для кухні підберемо обробку з геометричним малюнком - чіткі ряди витиснених на гладкій поверхні кіл.

Непомітний і невеликий орнамент полотен, що відрізняється симетричністю і строгістю візерунка, чи не буде красти простір кухні і, в той же час, дозволить розфарбувати її яскравими фарбами. Наприклад, яскраво-оранжевою або насичено-персиковою акрилової емаллю. Такий креативний підхід - запорука стильного оформлення кухні.

Оформлення проведемо наступним чином:

Робочу зону, як правило, оформляють плиткою, а інший простір обклеюють шпалерами. Сучасні бамбукові шпалери під фарбування відмінно лягають на стіну, не деформуються, не рвуться при намоканні і швидко схоплюються з поверхнею. Але при їх обклеювання необхідно уважно стежити за робочими швами. Якщо в них просочується клей, то його необхідно відразу ж прибрати з поверхні полотен, інакше зафарбувати місце, куди потрапив клей (фарбою або емаллю) буде неможливо.

Після монтажу полотен слід дати їм 1-2 дні для повного висихання клею. Коли він просохне, вироби придбають свою максимальну міцність, і тоді їх сміливо можна фарбувати і перефарбовувати.

Фарбування флізеліновій обробки варто проводити широким валиком, який не залишає візуальних ефектів. Опуклі частини геометричного малюнка після фарбування будуть здаватися більш насиченими, темними, а тиснені елементи - світлими.


Щоб створити гармонію, дизайнери рекомендують підбирати під зовнішній вид обробки і всю іншу обстановку, і декор. У даному випадку мова йде не тільки про колір, який можна з легкістю змінити, а й про геометричній сполучуваності.

Смугастий декор коридору або холу

Передпокої, холи та коридори - це ще одні приміщення в будинку або квартирі, які не відрізняються простором і правильною геометрією. А тому оформити їх з шиком досить проблематично. Тому виберемо зносостійку обробку з флізеліну з помірними декоративними якостями.

З колекції Patent Decor виберемо глянцеві шпалери з ефектом жатой паперу. Після фарбування хаотичні (тонкі) вертикальні смужки набудуть більш темний відтінок, що створить максимально реалістичний ефект зім'ятого полотна.

Вибраними виробами обклеюють всі стіни коридору, перевіряючи стиковку робочих швів і відсутність в них клею. Схема роботи з обробкою аналогічна, але тепер виберемо НЕ помаранчевий колір фарби, а натуральні відтінки світло-бежевого, оливкового, кава з молоком - будь ніжний і світлий колір.

Експериментуйте з фарбами, не забуваючи про правила роботи з флізеліном.

Похожие статьи:

  1. Шпалери в дитячу кімнату
  2. Бензинові генератори
  3. Шпалери для кухні