Сооружение бани из пеноблоков. Уход за престарелыми.

Особливості такої будови, як лазня, полягає в тому, що воно повинно мати хорошу теплоізоляцію, бути екологічно чистим і мати практичністю. З незапам'ятних часів ці умови виконувалися за допомогою зведенням дерев'яного зрубу і багатошарової обшивкою дошкою. У сучасних умовах, із зростанням цін на дерево, вартість спорудження такої конструкції стала неймовірно високою. Але на допомогу прийшли нові будівельні матеріали, здатні відповідати всім перерахованим вище умовам.

 С возрастом людям необходима помощь и забота. Наш центр семейной медицины Вера Надежда Любовь поможет вам или вашим близким за уходом пожилых людей. Подробную информацию вы найдёте на сайте : patronage.com.ua , здесь вы найдёте как с нами связаться и поближе ознакомитесь с нашим центром.


Добре підходять для будівництва лазні піноблоки. Маючи у своїй основі ніздрюватий бетон, який також як і дерево є екологічно чистим матеріалом, але при цьому володіє досить меншою теплопровідністю. що є одним з основних його переваг. Також варто відзначити не більшу масу і зручні розміри піноблоків, легкість обробки (піноблок можна розпиляти за допомогою звичайної ножівки),що забезпечує зручність проведення будівельних робіт з їх використанням. У списку переваг даного будівельного матеріалу також входить не висока ціна і його не негорючість, що дуже важливо для лазні.

З урахуванням позитивних якостей піноблоку, він дуже добре підходить для споруди лазні. Однак не варто забувати про пористій структурі піноблоку, яка здатна вбирати вологу, як губка. Щоб будова прослужило довгі роки, потрібно використовувати піноблок містить спеціальні грунтовки, що забезпечують його вологостійкість. Оптимальним варіантом для споруди лазні є марка піноблоку М25 має щільність Д700. Краще якщо для кладки використовувати спеціальні будівельні суміші, так як вони володіють хорошими теплоізоляційними властивостями і знижують втрати тепла через міжблочні шви.

Але який би якісний піноблок не використовувався, все одно необхідно приділити належну увагу додаткової ізоляції, і мова піде в основному не про теплоізоляції, так як піноблок сам по собі добре тримає тепло, а про пароізоляції. Для цього краще використовувати спеціальні мембрани в поєднанні з алюмінієвою фольгою. При цьому мембрани кріпляться безпосередньо на пеноблоок, який попередньо не погано було просочити гідрофобною речовиною, потім клеїться фольга, після чого стіни можна облицьовувати деревиною. Так, так саме деревиною, сучасні будівельні матеріали можуть замінити її в різних областях застосування, але для внутрішнього пристрою парної в пиломатеріалів немає конкурентів.

Так само як не будь піноблок підходить для зведення стін, не кожна деревина підійде для інтер'єру лазні, так як в цьому приміщенні дуже жорсткий температурний режим і висока вологість. Для цих умов добре підійдуть хвойні породи дерева.

Безпосередньо в парній найчастіше використовують липу або осику, дані породи деревини володіють хорошою теплоізоляцією і не так сильно нагріваються під дією температури. Щоб зменшити згубний вплив високої вологості і перепадів температур, перед використанням пиломатеріали необхідно обробити спеціальними просоченнями. Важливо використовувати просочення на основі натуральних речовин, так як хімічні речовини при високих температурах виділяють у повітря шкідливі для здоров'я людини речовини.

Не варто забувати і про зовнішній облицюванні стін лазні, так як необхідно захистити піноблоки від вологи із зовнішнього середовища. Кращим варіантом будуть сучасні вентильовані фасади, які захищають стіни не тільки від вологи, що надходить із зовні, але і дозволяють виводити з блоків надлишок впитавшейся в них вологи.

Якщо ви вирішили побудувати баню з піноблоків власноруч, не вдаючись до допомоги фахівців, то не забувайте про те, що для цього необхідні певні навички поводження з цим будівельним матеріалом, а також знання основних принципів устрою парної.

Похожие статьи:

  1. Оформлення дизайну для невеликої квартири.
  2. Сооружение бани из пеноблоков. Уход за престарелыми.
  3. Будівництво Лазні з піноблоків Своїми Руками