Стельові плитки - зручний матеріал для оздоблення стелі

Стельові плити - дуже зручний матеріал для декоративного оздоблення стелі. Стельові плитки виготовляють з пінополіуретану. Це дуже легкий і зручний матеріал.

Сегодня осветительные приборы в каждом доме играют большую роль, как для освещения комнат, так и как достойное украшение. Выбирая интернет магазин москва люстры и другие самые разнообразные модели светильников, обязательно подойдут к любому интерьеру квартиры.


Стельова плитка довговічна.

Вона переживе не один ремонт. До того ж, зовнішній вигляд плитки завжди можна легко і просто оновити, якщо пофарбувати її водно-дисперсійною фарбою. Плитка легко миється. За нею просто доглядати.

До мінусів можна віднести те, що така плитка жовтіє з роками. Але цей дефект можна усунути, просто пофарбувавши або побілити плитку. До того ж, вас можуть бентежити утворені стики між плитками. Цю проблему можна усунути за допомогою кольорового герметика.

Якщо ви не хочете закладати стики, то купуйте безшовну плитку. Після поклеювання на ній не помітні стики - стеля виглядає як єдиний моноліт.

Плитка екологічна, при її виготовленні не використовуються хімікати.

Поклеїти стельову плитку нескладно. Вам знадобляться найпростіші підручні матеріали: гострий канцелярський ніж, лінійка, пензель, клей і сама плитка.

Перед початком роботи обов'язково підготуйте стелю до обклеювання. Видаліть зі стелі побілку, обсиплюючі суміші. Після цього за допомогою валика нанесіть грунт. Грунтівка значно спростить процес обклеювання та підвищить ступінь адгезії стелі. Безсумнівний плюс грунтування - зменшення витрати клею.

Починайте клеїти плитку від центру кімнати. Для цього нанесіть клей на плитку точково або смужками, дайте клею небагато вбратися в поверхню плитки. Після цього прикладіть квадрат до стелі, притисніть і потримайте. Переконайтеся, що плитка щільно приклеїлася до стелі. Після цього приступайте до приклеювання наступної плитки поруч з першою. Повторюйте ці операції, поки не обробите всю стелю.

Канцелярський ніж нагоді вам, щоб обрізати, якщо це необхідно, плитку. Переконайтеся, що ніж достатньо гострий, інакше ви не поріжете, а порвете плитку.

Коли вся стеля буде обклеєна, можна приступати до приклеювання плінтусів. Техніка їх приклеювання мало чим відрізняється від приклеювання плитки. Точно також нанесіть клей на плінтус, почекайте, притисніть, зачекайте. Розташовуйте плінтус так, щоб він приховував стик стіни і стелі. Для цієї роботи підійде той же самий клей, який ви використовували для приклеювання плитки.

Також можна застосовувати різні декоративні елементи з пінополіуретану: розети, куточки. Це створить необхідний дизайн вашого приміщення.

Похожие статьи:

  1. Особенности укладки кафеля в ванной комнате
  2. Промислові джерела безперебійного живлення
  3. Чим утеплити стіни лазні з піноблоків?