Стиль арт-деко - оригінальність та вишуканість приміщень

Стиль арт-деко, ще його називають ар-деко, вперше з'явився в Парижі після міжнародної виставки в галузі мистецтва в першій половині ХХ століття. Цей стиль являє собою синтез модерну і неокласицизму.

Сегодня для современной женщины очень важно иметь превосходный вид и не тратить время для длительного макияжа глаз. Есть идеальный выход - это наращивание ресниц пермь , благодаря которому получается естественный результат - длинные пушистые ресницы, чарующий и загадочный взгляд.

Стиль арт-деко

В даний час цей стилістичний напрям набирає популярність. Він підходить людям, які люблять розкіш, ексклюзивні предмети інтер'єру. Багато знаменитостей серед акторів, художників і співаків вибирають саме арт-деко.

Арт-деко має багато спільних рис із стилем ампір і модерн. Спочатку його навіть називали «обтічний модерн». Оскільки стиль є еклектичним (поєднання різноманітних напрямків у мистецтві), він увібрав в себе найрізноманітніші мотиви і візерунки. В основному це лейтмотиви стародавніх цивілізацій: єгипетські, давньогрецькі або навіть нехитрі візерунки африканських племен. При цьому стиль не передбачає використання сучасних візерунків і мотивів.

Не дивлячись на велику етнічну різноманітність, стиль виглядає гармонійним і цілісним, при цьому виглядає він дуже оригінально.

Перш за все, стиль відрізняється від інших напрямків тим, що в ньому не використовуються плавні лінії, тільки чіткі і різкі грані, незграбні і геометричні форми. Використовуються тільки натуральні матеріали, природних кольорів. В основному колірна гамма складається з нейтральних кольорів, такі як сірий, чорний, бежевий. Передбачається незначне впровадження зелених, синіх і червоних відтінків. Оскільки стиль представляє з себе розкіш, дизайнери нерідко застосовують і золото, глянцеві і металеві поверхні. Кольори і мотиви підбираються за методом контрасту.

Акценти арт-деко

Основний акцент робиться на меблях і інших предметах інтер'єру. Особливу розкіш надають штори з оксамиту або атласу. Часто для цього стилю застосовують старовинні антикварні меблі, які показують все благородство та індивідуальність. Чудовим доповненням цього стилю є картини із середньовічними сценами або давньогрецькі скульптури.

Окрема увага приділяється підсвічуванню, яке гармонійно підкреслює інтер'єр. Велика кількість дзеркал тільки підсилюють блиск і красу приміщення.

Арт-деко привертає себе своєю оригінальністю. Це витончений і елегантний стиль, незважаючи на свою химерність і велику кількість ексклюзивних речей.

У стилі арт-деко можуть бути оброблені будь-які приміщення: починаючи від передпокою і закінчуючи вітальнею.

Похожие статьи:

  1. Заправка лазерных и струйных картриджей
  2. Стельові плитки - зручний матеріал для оздоблення стелі
  3. Фасадний декор з пінополістиролу: чи варто довіряти
  4. Меблева фурнітура - міцність і надійність меблів
  5. Коли необхідна консультація кардіолога