Стиль хай-тек на кухні

Статистичний напрямок не може не відбитися на уподобаннях людей, їх формуванні смаків, моді та іншому. Стиль хай-тек сьогодні перебуває на піку популярності, як в інтер'єрі дизайну, так і в архітектурі.

В настоящее время, чтобы приготовить в домашних условиях самые оригинальные и необычные блюда не нужно искать рецепты в старых кулинарных книгах. Самые свежие и простые пошаговые рецепты очень вкусных и доступных блюд можно найти на кулинарном сайте Лаборатория Вкуса.

Що це таке

Відносно новим напрямком у дизайні вважається той стиль, який в перекладі з екзотичного прислівники означає «високі технології». Його неможливо зараз переплутати з іншим стилем, у зв'язку з тим, що в оформлення інтер'єру слід застосовувати тільки високоякісні будівельні матеріали та інструменти.

При цьому основні його риси надані:

Відсутністю дрібних деталей;
Чіткими, прямими лініями, наданими в меблів;
Економічністю;
Раціональністю;
Максимальною простотою;
Застосуванням останніх досягнень науки і техніки;
Мінімумом природних матеріалів і декоративних елементів;
І так далі.

Обстановка на ультрасучасній кухні повинна бути стильною, зручною і лаконічною. Адже це приміщення дуже близьке по духу діловим, сучасним, енергійним людям, які постійно живуть у прискореному ритмі нинішнього життя.

Створюємо унікальний дизайн кухонного інтер'єру

Цікавитесь технологічними новинками, прагнете не відстати від часу, завантажте житлову будову різними новинками техніки. Перевагу віддайте глянцевим меблевим поверхням, холодному блиску металу або скла.

Згідно з останніми даними статистики більш ніж чверть усіх кухонь сьогодні оформлені в цьому модному стилі. Оформлення дозволяє застосовувати максимальну кількість «розумних» машин, що значно полегшують працю господинь.

В першу чергу вони відмінно поєднуються з оздобленням житлових приміщень. Невеликий рада: придбайте барні стійки, трансформуються столи із стільцями, та іншу модну, якісну меблі.

Будівельні матеріали, використовувані в стилі

Традиційними матеріалами є:

Поліетилен з акриловою основою;

Будь-які натуральні й штучні камені;

Нікельований, хромований або нержавіючий метал. З нього зазвичай виробники роблять різні елементи кріплень, і фурнітуру;

На матовому або прозорому склі допускається лише геометрично правильний, дрібний малюнок

Похожие статьи:

  1. Шпалери для кухні
  2. Стилі та жанри в музиці
  3. Лінолеум на кухні