​ІСТОРІЯ ГРУЗИНСЬКОГО ВИНА

Походження вина точаться палкі дискусії країни. Грузинського виноробство має одне з найдавніших традицій в історії і в світі. Кілька десятиліть тому при археологічних розкопках стоянки неолітичного періоду поблизу Марнеулі на півдні Грузії були виявлені виноградні кісточки.

Профессиональное виноделие Грузии никого не оставит равнодушным, Вы можете приобрести бутылку настоящего грузинского вина прямо сейчас.

За своїми морфологічними і біологічними властивостями, знайдені кісточки були ідентифіковані як vitis vinifera sativa - культивований, а не дикий виноград. На фрагментах глиняних посудин того ж періоду за допомогою хімічного аналізи в достатній кількості були виявлені солі, характерні для тартаровая (винної кислоти). Подібні знахідки супроводжували археологічні розкопки різних стоянок людей епохи Бронзового століття.

Глиняні судини декоровані гронами винограду, близькі за формою до сучасних квеврі (керамічна ємність для вина), так само були знайдені поблизу міста Руставі, при розкопках поселень 6-го століття до нашої ери.

Таким чином, територія сьогоднішньої Грузії є місцем одного з перших відносин людини з вином і місцем зародження вінокультури.

Ці відносини ніколи не переривалося з моменту виникнення до сьогоднішнього дня, на відміну від Малої Азії і інших територій Кавказу, зберігши, при цьому, різні форми виноробства.

Похожие статьи:

  1. ​Надувний диван-лежак Ламзак
  2. ЯК ВИБРАТИ КРОСІВКИ ДЛЯ БІГУ
  3. ​Правила офісного дизайну