Технології обробки стелі

Стеля - це складний і важливий етап ремонту приміщення. Є кілька технологій обробки стельової поверхні. Розглянемо найбільш популярні.

В настоящее время в интерьерах квартир и офисов большое применение получили светодиодные светильники. Использование встраиваемого светодиодного точечного светильника позволяет добиться яркого и мягкого освещения, помогает сэкономить электроэнергию и деньги, а так же является прекрасным украшением помещения.

традиційна обробка

Звичне всім оздоблення стелі - це штукатурена, прошпакльована рівна стеля. Остаточна обробка може бути фарбування, побілка, шпалери. Завдяки різноманітності цих матеріалів є можливість змінювати колір і фактуру стелі. Традиційна обробка є буденною, але зате самою бюджетною.

підвісні стелі

Оформлення стелі за допомогою підвісної конструкції дозволяє створити різну поверхню. Технологія передбачає монтаж алюмінієвого каркаса, який обшивається гіпсокартонними листами. У результаті з'являється можливість створювати багаторівневі стелі. Остаточна обробка, так само як і в попередньому випадку, може бути різноманітною як за матеріалом, так і за кольоровою гамою.

модульні стелі

Їх особливість в монтуванні окремих елементів стельової конструкції, які не вимагають подальшої обробки. Це можуть бути рейкові стелі або пластикові панелі. Плюс такого вибору в тому, що монтаж стелі проводиться швидко з мінімумом сміття. Однак вибір і різноманітність колірної гами й фактури обмежено лінійкою пропозицій від виробника матеріалу.

Натяжні стелі

Це ще один з найбільш доступних і популярних способів обробки стель. Монтують стелю із спеціального матеріалу - полівінілхлорид. Сучасні технології дозволяють зробити плівку для натяжної стелі абсолютно будь-якого кольору, відтінку або навіть малюнка, в тому числі і за індивідуальним замовленням. Дещо складніше підібрати колір і малюнок для тканинних натяжних стель. Але і тут є вибір.

Ремонт стелі - це робота, результат який повинен служити тривалий час. Ось чому так важливо продумати заздалегідь, яким способом проводити обробку стельової поверхні.

Похожие статьи:

  1. Звукоізоляція стелі
  2. Безшовні натяжні стелі
  3. Як можна оформити стелю
  4. Маятникові скляні двері
  5. Технологія фарбування вікон